خیانت یا غفلت؛ وقتی مسئولان علوم پزشکی، دستگاه پیشرفته آنژیوگرافی را نمی خواستند!

0

به گزارش امید لرستان، دکتر یحیی ابراهیمی با نگرانی از سنگ اندازی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز بیمارستان های مرکز استان ،آنان را نا آگاه و بی اطلاع به امور خواند و افزود:در یک مورد هنگامی که همه اقدامات جهت آوردن دستگاه سی تی آنژیوگرافی برای لرستان انجام شده بود و وزیر ،معاون وزیر ،هیات امنا و همه موافقت کرده بودند آقایان از سر بی تفاوتی و نا آگاهی گفته بودند لرستان به این دستگاه نیاز ندارد که من هم در همان جلسه گفتم غلط کرده اند که می گویند نمی خواهیم ،اینها دلشان برای مردم نمی سوزد .
وی افزود: با پافشاری یکی از ۱۵ دستگاه پیشرفته سی تی آنژیوگرافی ۲۵۶اسلایس خریداری شده توسط وزازت بهداشت  را به مرکز استان آوردم و در کمال ناباوری همان آقایانی که توی استان مانع تراشی کردند با آن عکس یادگاری گرفتند و ادعا کردند خودشان با وزارت رایزنی کرده و این دستگاه را گرفته اند.

ابراهیمی ادامه داد:در حوزه بهداشت و درمان در حق لرستان ظلم شده است و علی رغم وجود نیروهای متخصص و فوق تخصص به دلیل عدم زیر ساخت مناسب بیماران لرستانی آواره استانهای برخوردارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تجهیز مراکز بهداشتی سلسله و دلفان ، گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته مراکز درمانی این دو شهرستان مجهز به  ده تخت ICU ، دستگاه سونوگرافی، دستگاه MRI، آندوسکوپی ،سنگ شکن و … هستند که پیشرفته بودن دستگاه سنگ شکن در الشتر سبب شده است که حجم زیادی از بیماران مرکز استان به این شهرستان مراجعه کنند .

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت:به  عنوان عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از هیچ تلاشی برای تجهیز مراکز درمانی استان دریغ نکرده و بر خلاف شانتاژ تبلیغاتی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی از هر روزنه ای برای گرفتن تجهیزات و اعتبارات تمام مراکز درمانی استان  دریغ نمی کنم.

خبر آنلاین

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند