آماده‌باش صددرصدی دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان

0

جعفر طولابی در گفتگو با خبرنگار امید لرستان به آماده باش صد درصدی دستگاه‌های اداری و اعضای ستاد بحران اشاره کرد و اظهار داشت: از روز گذشته تمام دستگاه‌های اداری و اعضای ستاد بحران در حالت آماده‌ باش صد در صد قرار گرفته اند و یک سری اقدامات از جمله لایروبی رودخانه خرم رود و کرگانه وهمچنین اعلام هشدار به ساکنین نقاط آسیب‌پذیر انجام شده است.

 

وی افزود:ردر مناطق آسیب پذیر استحکامات لازم را پیش‌بینی کرده ایم و با کمک نیروهای شهرداری خرم آباد تا امشب این استحکامات نهایی می‌شود.

 

فرماندار خرم‌آباد ادامه داد: کیسه های شن و نیوجرسی و مصالح آماده شده و در مسیرهای آسیب پذیر قرار داده شده اند و به ساکنین این مناطق  که در مسیر سیلاب قرار دارند هشدارهای لازم داده شده که مناطق را تخلیه کنند.

 

طولابی تصریح کرد: مکان هایی برای اسکان پیش‌بینی شده که می توان به سالن های ورزشی و سالن‌های سپاه از جمله حسینیه ثارالله، مدارس و سالن های شهرداری اشاره کرد.

 

وی یادآور شد: در مناطق روستایی نیز از طریق دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و هلال احمر کمپ‌های چادر آماده شده و اطلاع رسانی های مقدماتی صورت گرفته است.

 

فرماندار خرم‌آباد به آمادگی کامل و استقرار ماشین‌آلات راهداری در محورهای مواصلاتی اشاره کرد و گفت: به دستگاه‌های خدماتی از جمله اداره‌های آب، برق، گاز و… اعلام آماده‌باش شده است.

 

انتهای پیام/

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند