اعتبار ۲۳ میلیارد تومانی برای آسفالت معابر روستایی لرستان

0

به گزارش امید لرستان، مسعود رضایی در جلسه مشترک با ویسکرمی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی که ۲۵ دی‌ماه صورت گرفت، از ابلاغ ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی در استان خبر داد.

وی با بیان اینکه اعتبار ابلاغی برای قیر مصرف مستقیم است، تصریح کرد: با جذب این اعتبار عملیات آسفالت معابر ۱۵۰ روستای استان اجرایی خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان فرصت جذب این اعتبار را تا پایان سال جاری عنوان کرد و افزود: با کمک و حمایت‌های مسئولین استانی در راستای جذب این اعتبار ابلاغی، عملیات بهسازی معابر روستایی استان اجرایی خواهد شد.

رضایی با اشاره به بازسازی و بهسازی ۱۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی لرستان در سال جاری، خاطرنشان کرد: ۵۷۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۱۱۴ میلیارد تومان کمک بلاعوض در راستای مقاوم‌سازی این واحدها به متقاضیان این طرح پرداخت خواهد شد.

وی میانگین مقاوم‌سازی مسکن روستایی در کشور را ۵۰ درصد عنوان و اضافه کرد: با اتمام عملیات بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی در دست اجرا، میانگین مقاوم‌سازی مسکن روستایی با ثبت رکوردی جدید به ۹۰ درصد افزایش خواهد یافت.

مهرداد ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خدمت رسانی به محرومین و روستاییان اظهار کرد: بنیاد مسکن به ‌عنوان نهادی برخاسته از متن نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای عمران و آبادانی روستاها و خدمت ‌رسانی به محرومین جامعه پیشرو بوده است.

وی تصریح کرد: ساماندهی روستاهای حاشیه شهرها بستری مناسب برای ارائه خدمات هرچه بهتر به روستاییان را فراهم خواهد ساخت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس بر هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های قانونی در راستای رفع مشکلات روستاییان تأکید کرد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند