ارسال ۴۵۶ اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر لرستان

0

به گزارش امید لرستان، رضا مریدی اصل،رئیس سازمان بسیج رسانه لرستان روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: ۷۸ اثر در قالب تیتر، خبر ۳۷ اثر، گزارش ۱۰۶، مصاحبه ۵۱، مقاله و یادداشت ۱۰۳، گزارش خبری ۵۲، عکس ۱۸، اینفوگرافی ۶ و موشن گرافی سه اثر با موضوعات کرونا و کمک مؤمنانه، محرومیت‌زدایی و آسیب‌های اجتماعی به جشنواره ابوذر ارسال ‌شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه لرستان گفت: با توجه به درخواست خبرنگاران، امسال از چهار داور غیر بومی دعوت می‌شود و نفرات برتر با میانگین نمرات داوران به آثار، انتخاب می‌شوند.

رضا مریدی اصل اظهار داشت: پس از مشخص شدن نفرات برتر در هر قالب، آثار رتبه‌های اول جهت شرکت در جشنواره سراسری بهمن ماه ارسال خواهد شد.

وی افزود: امسال با توجه به مشارکت ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بخش ویژه این موضوع به جشنواره ابوذر افزوده شده است که خبرنگاران می‌توانند تا ۲۰ دی‌ماه تمامی آثار مربوطه را از طریق سایت https://moojekhabar.ir/abozar.php به دبیرخانه ارسال نمایند.

مریدی اصل در پایان گفت: اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان لرستان بعد از اتمام مهلت ارسال در بخش امر به معروف و نهی از منکر و انجام داوری آثار، طی روز‌های آتی برگزار خواهد شد.

/.انتهای پیام

نظر شما چیه؟

تذكر: نظرات حاوی توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمی شوند