مامور نماها جدیدترین استراتژی سارقان برای تلکه کردن مردم خرم آباد
مامور نماها جدیدترین استراتژی سارقان برای تلکه کردن مردم خرم آباد
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری اعضای باند ۸ نفره سارقان مسلح و به عنف محموله و منزل و کشف ۲۸ فقره سرقت در سطح استان خبر داد.

به گزارش امید لرستان،سردار یحیی الهی امروز شنبه در سخنانی بیان داشت: در پی چندین فقره سرقت مسلحانه محموله خودرو و منزل در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی اعضای باند ۸ نفره سرقت مسلحانه و به عنف محموله و منزل را در لرستان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به ۲۸ فقره سرقت مسلحانه منزل و محموله خودروهای جاده‌ای اعتراف و از مخفیگاه آنان ۵ دستگاه خودروی مسروقه، ۳ قبضه سلاح جنگی، ۳ تیغه خشاب، ۲۴ عدد فشنگ، یک دستگاه موتورسیکلت، ۲ جفت پلاک مسروقه، یک رشته دستبند فلزی و یک قبضه قمه کشف شد.

سردار الهی با اشاره به اینکه در درگیری مأموران با سارقان مسلح یک نفر از آنها به هلاکت رسیده است، گفت: ۲ نفر از سارقان در پوشش مأمور اقدام به سرقت از شهروندان می‌کردند.

وی ضمن هشدار به سارقان که پلیس با تمام توان با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد که هنگام برخورد با افراد مأمور نما از آنان کارت شناسایی درخواست کرده و به صرف معرفی خود به عنوان مأمور به آنها اعتماد نکنند.