انتقاد ویس کرمی از وزیر صمت در مورد وضعیت نامناسب اداره صمت لرستان
انتقاد ویس کرمی از وزیر صمت در مورد وضعیت نامناسب اداره صمت لرستان
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس از کسانی که از آزادی مصرح در قانون اساسی جهت تضعیف نهاد‌های قانونی کشور استفاده کرده و همچنین آن‌هایی که از تریبون مجلس برای دفاع از این هنجارشکنی بهره می‌برند، انتقاد کرد.
به گزارش امید لرستان، مهرداد ویس کرمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت، شورای عالی امنیت ملی و تیم مذاکره‌کننده گفت: لازم است جهت حفظ شأن مجلس، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها اجرای کامل شود.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس در ادامه به افرادی تذکر داد که از آزادی مصرح در قانون اساسی جهت تضعیف نهاد‌های قانونی کشور و قانون‌شکنی استفاده می‌کنند و همچنین از کسانی که از تریبون مقدس مجلس از هنجارشکنی‌ها دفاع می‌کنند، تذکر داد.
وی در تذکری خطاب به هیأت رئیسه جدید مجلس تأکید کرد: باید نقایص گذشته بررسی شده و شأن و کرامت همه نمایندگان حفظ شود.
ویس کرمی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو گفت: وی تاکنون ۳ بار برای پاسخگویی به سوال از حضور در کمیسیون انرژی خودداری کرده است. همچنین باید به موضوع کندی ایجاد زیرساخت نیروگاه پل باباحسین خرم‌آباد رسیدگی شود.
وی در تذکری خطاب به وزیر صنعت خاطرنشان کرد: باید به وضعیت نامناسب اداره صمت لرستان که حائز رتبه آخر نهاد‌های کشور شده و همچنین عدم تعیین تکلیف شهرک صنعتی شماره ۴ خرم‌آباد و چگنی رسیدگی شود.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به وزیر کشور خواستار تسهیل ارتقاء یکی از بخش‌های حوزه انتخابیه به شهرستان شد.
منبع:یافته