دستگیری باند سارقان و کشف ۳۰ فقره سرقت در “خرم آباد”
دستگیری باند سارقان و کشف ۳۰ فقره سرقت در “خرم آباد”

 سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” اظهار داشت: در پی چندین فقره انواع سرقت در سطح شهر “خرم آباد”، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای یک باند ۴ نفره سارقان شامل ۳ مرد و یک نفر زن را در “خرم آباد” شناسایی و دستگیر کردند. فرمانده انتظامی […]

 سردار “حاجی محمد مهدیان نسب” اظهار داشت: در پی چندین فقره انواع سرقت در سطح شهر “خرم آباد”، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای یک باند ۴ نفره سارقان شامل ۳ مرد و یک نفر زن را در “خرم آباد” شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: سارقان به ۳۰ فقره انواع سرقت اعتراف کردند و مقادیری اموال مسروقه شامل۳۰ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه،۲۰۰ عددانواع باطری گوشی، ۲۵ دستگاه ضبط و پخش خودرو، مقادیری ابزارآلات ساختمانی، دوچرخه، فرش، باطری خودرو و موتورسیکلت، کنترل تلویزیون، جک خودرو، لوازم منزل، لوازم وماشین های اداری، سوئیچ انواع خودرو، ابزار امحاء شماره موتور و شاسی خودرو و غیره از آنان کشف شد.

سردار مهدیان نسب در پایان با اشاره به شناسایی مال باختگان به هم استانی ها توصیه کرد، ضمن رعایت نکات ایمنی در بحث نگهداری از تجهیزات و وسایل شخصی و نصب سیستم های هشداردهنده و پیشگیری  هوشمند اعم از دوربین مداربسته، دزدگیر و غیره همواره هشدارهای پلیس را در راستای پیشگیری از وقوع سرقت و محدود شدن دایره فعالیت سارقان مورد توجه قرار دهند و هرگونه مورد مشکوک را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.