دولت عزم جدی برای کنترل کرونا ندارد
دولت عزم جدی برای کنترل کرونا ندارد
جلوگیری از سفرهای نوروزی به مهار کرونا کمک می‌کرد اما با تجمعات و سفرها آتش کرونا شعله‌ور شد.

یحیی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: دولت عزم جدی برای کنترل کرونا ندارد در حالی که می شد با محدودیت ها و اجرای قوانین لازم، از شیوع و گسترش بیماری جلوگیری کرد.

وی افزود: قبل از ایام عید، وزیر بهداشت گوشرد کردند که در صورت سفر و تجمعات، بیماری شیوع پیدا می کند ولی متاسفانه اجازه داده شد که سفرها برقرار باشد و تجمعات و سفرهای نوروزی سبب شعله ور شدن بیماری کرونا در کشور شد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با بیان اینکه ستاد کرونا باید پاسخگو باشد تصریح کرد: قبل از عید آمار ابتلا و مرگ و میر کمتر شده بود اما در ایام تعطیلات آمارها صعودی شد که لازم است با افرادی که تصمیم گرفتند سفرها برقرار باشد، برخورد شود.

ابراهیمی عنوان کرد: متولی اصلی بهداشت در کشور، وزارت بهداشت است و باید طبق نظرات و تصمیمات وزارت بهداشت اقدام شود تا این بیماری مهار شود، باید توجه داشت که مدافعان سلامت در این مدت چه رنج هایی را متحمل شده اند که متاسفانه با سفرها و دورهمی ها مجدد سختی های آنها افزایش یافت.

وی بیان کرد: باید از سفرهای نوروزی جلوگیری می شد چرا که در این یک سال تجربه های زیادی کسب شده که اجرای محدودیت ها و عدم سفرها می تواند در کاهش شیوع کرونا موثر باشد.