دو قلو های افسانه ای
دو قلو های افسانه ای
پروژه برج‌های دوقلوی کیو خرم‌آباد سال ۹۳ کلنگ‌زنی شد و به گفته مسئولان قرار بود ۳۶ ماهه به بهره‌برداری برسد.تکمیل این پروژه طبق برنامه زمان‌بندی دائم تاکید می‌شد و بر این اساس تابلوی روزشمار نیز در محل احداث نصب شده بود که بعد از مدتی خاموش و زمان‌بندی حذف شد.

در قرارداد پروژه برج‌های دوقلو که مرتفع‌ترین سازه خرم‌آباد محسوب می‌شود، سهم شهرداری ۲۵ و سرمایه‌گذار ۷۵ درصد اعلام شده و سرمایه‌گذار آن گروه عمران و ساختمان معین کوثر بود.

این پروژه در چند ماه اول شروع فعالیت روند خوبی داشت اما پس از آن دیگر خبری از فعالیت آنچنانی نبود و صدای برخی از کاسبان شهر خرم‌آباد که با پروژه در بحث مواد غذایی(برای کارگران) و مصالح ساختمانی همکاری می‌کردند بلند شد.

مسئولان نیز در بحث قرارداد سخنانی را رسانه‌ای می‌کردند اما هیچ اتفاق خاصی در قرارداد پروژه رخ نداد و همچنان شرایط همانی است که از اول بود و اعتراض‌ها راه به جایی نبرده است.

جعفر طولابی، فرماندار خرم‌آباد در خصوص آخرین وضعیت پروژه برج‌های دوقلو اظهار کرد: با توجه به شرایط و مشکلاتی که وجود داشت، سرمایه‌گذار قبلی خلع ید و پروژه‌ به شهرداری خرم‌آباد واگذار شد.

وی ادامه داد: مصوبه شورای شهر خرم‌آباد در کمیته تطبیق تأیید شده و بعد از مراحل قانونی، عملیات اجرایی توسط شهرداری دنبال خواهد شد.

طولابی تأکید کرد: وقت زیادی برای تکمیل این پروژه از دست رفته و به دنبال این هستیم که هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی از سر گرفته شود.

  • منبع خبر : ایسنا