دل پُر رئیس فدراسیون کشتی از مسئولین لرستانی
دل پُر رئیس فدراسیون کشتی از مسئولین لرستانی
در هنگام انتصاب‌ها دقت کنید چه کسی برای مدیریت انتخاب می‌شود، تجربه ثابت کرده که سپاه بسیار دلسوزتر از مدیران دستگاه‌های دولتی هستند، از این‌رو انتظار دادیم سپاه لرستان در زمینه حمایت از کشتی ورود پیدا کند.

به گزارش امید لرستان، علیرضا دبیر در جلسه با اهالی کشتی لرستان با بیان اینکه جیره‌خور کسی جز اهل‌بیت علیهم السلام نیستم، اظهار کرد: در سفری که به سمنان داشتیم، استاندار این استان با وجود اینکه کشتی‌گیر ندارد، ۲ میلیارد تومان و فرماندار ۲۵۰ میلیون به هیئت این ورزش کمک کرد.

وی خاطرنشان کرد: اما در لرستان داشتند جیب ما را هم می‌زدند، گفتم که ۶۰ میلیارد تومان بدهکارم. بدانید که در کدام استان هستید(خطاب به اهالی کشتی لرستان)، یکی از بدبختی‌هایتان همین است.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه کشتی‌گیران لرستانی بایستی با هم متحد و همدل شوند، افزود: هر چه کشتی‌گیرهای استان با هم دعوا کنند، ورزش کشتی از این بدتر خواهد شد.

دبیر با انتقاد از اینکه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان که بر اساس پروتکل‌ها وظیفه استقبال از رئیس فدراسیون را داشت اما حضور پیدا نکرد، گفت: در جلسه‌ای که داشتیم، وی در میانه جلسه، جلسه را ترک کرد، این موضوع را به نمایندگان استان در مجلس خواهم گفت.

وی بیان داشت: در هنگام انتصاب‌ها دقت کنید چه کسی برای مدیریت انتخاب می‌شود، تجربه ثابت کرده که سپاه بسیار دلسوزتر از مدیران دستگاه‌های دولتی هستند، از این‌رو انتظار داریم سپاه لرستان در زمینه حمایت از کشتی ورود پیدا کند.

رئیس فدراسیون کشتی بر جذب افراد به سمت ورزش تاکید و تصریح کرد: در همین راستا روسای هیئت‌ها با آموزش و پرورش تفاهم‌نامه امضا کنید،  امکانات و منابع مالی وجود دارد، اما در بسیاری از موارد تلاش کافی وجود ندارد.

دبیر با بیان اینکه کارت‌های مربی‌گری فعلی جمع‌آوری و به صورت کارت ملی صادر خواهند شد، گفت: رده سنی فعالیت و درجه مربیان در هر کارتی درج خواهد شد و به این ترتیب کارتهای تقلبی و میلیونی جمع خواهد شد.

وی ادامه داد: همه موارد در فدراسیون بایستی شفاف باشد، سفارش هیچ کسی پذیرفته نمی‌شود، مربی‌ها بایستی سالانه چندین بار با شبکه‌های نرم‌افزاری آزمایش شوند.

رئیس فدراسیون کشتی با تاکید بر ضرورت آموزش پایدار، اظهار داشت: مربیانی که در باشگاه‌ها تمرین نمی‌دهند، کارت دور مربی‌گری آن‌ها دچار مشکل خواهد شد.

  • منبع خبر : فارس