ریزش پل کمالوند یک ماه پس از اتمام بازسازی/ خواسته‌ی مردم برخورد قاطع دادستانی با متخلفان
ریزش پل کمالوند یک ماه پس از اتمام بازسازی/ خواسته‌ی مردم برخورد قاطع دادستانی با متخلفان
خواسته‌ی مردم خرم آباد از دادستان بعنوان مدعی العموم برخورد با ادارات و افرادی است که این حادثه بر اثر کم کاری آنها رخ داده.

به گزارش امید لرستان، هنوز یک ماه از بازسازی پل کمالوند که بر اثر سیل در ابتدای سال گذشته تخریب شده بود نمی‌گذرد که در اولین بارندگی‌ها (بدون جاری شدن سیل) مجدداً ریزش کرد.
پل کمالوند از ابتدای سال ۹۸ بر اثر جاری شدن سیل ریزش کرده و قریب به یک سال و نیم مسدود و در دست بازسازی بود. این نکته هم پر اهمیت است که چرا بازسازی به طول انجامید؟ در این مدت بسیار طولانی برای بازسازی یک پل، مشکلات ترافیکی دامن گیر مردم بوده است.
حال اندک زمانی از بازگشایی این شاهکار جدید مهندسان و پیمانکاران خرم آباد نگذشته بود که برا اثر بارش مجددا ریزش کرد، خدا میداند اگر سیل جاری میشد چه بر سر این پل می‌آمد!
بلاشک هزینه های زیادی از بیت المال و بودجه‌ی استان لرستان جهت بازسازی و نظارت بر اجرای این کار صرف شده است.
و بالاخره خواسته‌ی مردم خرم آباد از دادستان بعنوان مدعی العموم این است که ادارات و افرادی_ از جمله شهرداری، شورای شهر، پیمانکاران و ناظرانی که این طرح را تایید کردند_ که این حادثه بر اثر کم کاری آنها رخ داده را بازخواست تا متخلفان احتمالی نتیجه کار خود را در دادگاه عمومی و انقلاب شهرستان خرم آباد بچشند و درس عبرتی برای دیگر متخلفان شود.