برگزاری رزمایش مواسات و همدلی به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
برگزاری رزمایش مواسات و همدلی به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
سایر مناطق خرم آباد به ندای رهبر انقلاب لبیک گویند و برای حمایت معیشتی از خانوارهایی که کرونا معیشت آنها را تضیف کرده به میدان عمل بیایند.

به گزارش امید لرستان؛ به همت مرکز نیکو کاری محبان المهدی عج منطقه فلک الدین ۳۰۰ پک معیشتی و۳۰۰ کارت هدیه جمعا به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برای خانواده‌های کم بضاعت و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا جمع آوری شده بود که با حضور حجت الاسلام سید احمد شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و مسئولین استانی و شهرستانی از جمله حجت السلام عبدالهی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام قدرتی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد، سرهنگ دولتشاه فرمانده نیروی انتظامی خرم آباد، جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد و سید حسین نازاریان مدیر کل بنیاد شهید در روز جمعه هفتم آذر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام عبدالهی در مورد این رزمایش گفت: امروز مردم فلک الدین به مانند دیروزشان که در روزهای دفاع مقدس با جانشان مواسات کردند ، اکنون با مالشان به این عرصه آمده‌اند ، این همان اخلاقیاتی است که باید در جامعه‌ی مدنی اتفاق بیفتد. بنده دومین باریست که افتخار حضور در جمع این مردمان محترم را دارم ؛ بار قبل هم برای مواساتی بود که در موج اول کرونا شکل گرفته بود و اینبار هم برای مواساتی است که در موج سوم کرونا شکل گرفته است.

مدیر حوزه‌های علمیه لرستان گفت: وقتی بنده در این جمع‌ها ورود پیدا میکنم ، خدا میداند اشک در چشمانم حلقه میزند ، دنبال واژه‌ای میگردم که این مردمان را بستایم ولی هیچ واژه‌ای بیانگر این حرکت خداپسندانه شما نیست.

وی در ادمه گفت: از دیگر مناطق خرم آباد هم دعوت میکنیم که به مانند محله فلک الدین اینچنین به میدان بیایند و بهتر از همیشه به ندای رهبر انقلاب لبیک بگویند.

پس از سخنان حجت الاسلام عبدالهی، از دکتر منظمی مدیریت بیمارستان تامین اجتماعی و دکتر مقدم مدیر شعب بانک ملی استان لرستان بعنوان مدیران انقلابی که همیشه پای کار انقلاب بوده‌اند و نیز خانواده شهید باقرزاده تقدیر و تشکر به عمل آمد.