تولید نرم افزار مدیریت پایش سلامت توسط بچه‌های بسیجی
تولید نرم افزار مدیریت پایش سلامت توسط بچه‌های بسیجی
نرم افزار مدیریت پایش سلامت با هدف سازماندهی گروه‌های جهادی و تیم‌های نظارتی برای مبارزه با بیماری کرونا توسط بسیجیان استان طراحی شده است.

به گزارش امید لرستان، بهرام بازوند عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیماریابی، مدیریت قرنطینه و مبارز میدانی با بیماری کرونا از اهداف و قابلیت‌های نرم‌افزار مدیریت پایش سلامت است.

وی خاطرنشان کرد: این نرم افزار به همت تعدادی از بسیجیان استان برنامه‌ریزی و تولید شده است.

مسؤول آموزش، توانمندسازی و کارآفرینی بسیج سازندگی لرستان با اشاره به تفاهم نامه وزارت بهداشت و سازمان بسیج، گفت: در این راستا و همچنین در لبیک به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص حضور گروه‌های جهادی و انقلابی در میدان مبارزه با بیماری کرونا، پویش گروه‌های جهادی در راستای مقابله با بیماری کرونا آغاز شده است.

بازوند افزود: در این راستا گروه‌های جهادی در میدان مبارزه با بیماری کرونا، ضدعفونی اماکن عمومی، غربالگری و… یاری رسان مردم و شبکه بهداشت و درمان هستند.

 وی خاطرنشان کرد: در راستای حضور گروه‌های جهادی  و تیم‌های نظارتی دانشگاه علوم پزشکی استان در میدان مبارزه با بیماری کرونا، ۵۰۰ دست لباس ( کاور) مناسب برای جهادگران استان توسط گروه‌های تولیدی بسیج سازندگی در سطح استان طراحی و تولید خواهد شد.