توزیع ۶۳۰۰ بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان نیازمند لرستان
توزیع ۶۳۰۰ بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان نیازمند لرستان
۶۳۰۰ بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان نیازمند در لرستان توزیع می‌شود.

یاسر بسطامی امروز در گفت‌وگو با امید لرستان، با اشاره به توزیع  ۶۳۰۰ بسته کمک آموزشی بین دانش آموزان بی بضاعت عنوان کرد: این رزمایش با محوریت موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام لرستان انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در این رزمایش احیای سیستم عادلانه آموزشی در قالب شناسایی استعدادها، تقویت بنیه علمی دانش آموزان کم برخوردار از پایه تحصیلی ابتدایی تا متوسطه همچنین توزیع کتب و لوازم آموزشی با ارزان‌ترین قیمت بین عموم دانش آموزان مد نظر است.

 مسوول روابط عمومی رزمایش کمک به دانش آموزان بی بضاعت خاطرنشان کرد : نخستین رزمایش بزرگ کمک آموزشی مومنانه با توزیع ۶۳۰۰ بسته آموزشی، پژوهشی ویژه دانش آموزانی که خارج از شهر و در روستا ها ، فاقد زیر ساخت مخابراتی بوده و دسترسی به فضای مجازی ندارند برگزار می‌شود.

بسطامی گفت: این گام ارزنده با همکاری موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی، معتمدین محلات و دفاتر تسهیلگری در راستای شناسایی دانش آموزان و جهت جلوگیری از افت و عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان کم برخوردار انجام می‌شود.

وی بیان کرد:  در اولین مرحله از رزمایش کاربرگ‌های آموزشی مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در قالب بسته‌های کمک آموزشی بین ۶۳۰۰ دانش آموز کم برخوردار در سطح استان توزیع می‌شود.

بسطامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به برگزاری آزمون‌های لیگ علمی بین دانش آموزان پایه ششم افزود : دانش آموزانی که در این آزمون در سطح شهرستان موفق به کسب امتیاز مطلوب شوند تا انتهای مقطع تحصیلی در دبیرستان ، کلیه خدمات آموزشی را بصورت رایگان دریافت می‌کنند.

وی در ادامه به فعالیت خودجوش نخبگان انقلابی در مؤسسه اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک ضمن برپایی آموزشگاه‌های علمی ویژه دروس زبان‌های خارجه، شیمی، فیزیک و ادبیات؛ مراکز خرید لوازم کمک تحصیلی، آموزشی در خرم‌آباد و سایر شهرستان ها راه اندازی می‌شود.

منبع : فارس