انتقاد از وضعیت نامناسب خدمت‌رسانی به ایثارگران/نیازمند اصلاح جدی در ساختار برخی نهادها هستیم
انتقاد از وضعیت نامناسب خدمت‌رسانی به ایثارگران/نیازمند اصلاح جدی در ساختار برخی نهادها هستیم
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیازمند اصلاح جدی در ساختار برخی نهادهای انقلابی هستیم، گفت: مشکلات ابتدایی در برخی از نهادهای انقلابی وجود دارد که انتظار می‌رود توسط مدیریت‌های جدید مرتفع شود.

به گزارش امید لرستان، مهرداد ویسکرمی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تقدیر از ایثارگران، اظهار کرد: مشکلات این قشر از جامعه از اولویت‌های کاری است، همچنان‌که بارها از وضعیت نامناسب خدمت‌رسانی به ایثارگران بارها به مرکز اطلاع‌رسانی شده است.

وی خاطرنشان کرد: رسالت نماینده مجری‌گری نیست، بلکه وظیفه نظارت و پیگیری مسائل مردمی است که امیدوارم در این زمینه موفق عمل کنیم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیازمند اصلاح جدی در ساختار برخی نهادهای انقلابی هستیم، افزود: مشکلات ابتدایی در برخی از نهادهای انقلابی وجود دارد که انتظار می‌رود توسط مدیریت‌های جدید مرتفع شود.

ویسکرمی بیان داشت: بنیاد شهید بایستی سمبل ارزش‌ها باشد، چرا که با بهترین‌های جامعه سر و کار دارد، ایثارگری را با مسائل مادی تنها نسنجیم، بلکه ارزش و فرهنگ کار آن‌ها را درنظر بگیریم.

وی با تاکید بر رفع مشکل معیشتی ایثارگران، تصریح کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی، انتظار می‌رود بیش از پیش به مشکلات معیشتی ایثارگران توجه شود.

 

منبع: فارس