وظیفه رسانه تقابل با جریان تحریف، تضعیف، ناامیدی و نابهنجاری‌ است
وظیفه رسانه تقابل با جریان تحریف، تضعیف، ناامیدی و نابهنجاری‌ است
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: وظیفه رسانه تقابل با جریان تحریف، تضعیف، ناامیدی و نابهنجاری‌ در سطح جامعه است.

به گزارش امید لرستان، حجت الاسلام علی درویشی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد:  اولین قدم تحول جامعه بشری تحول در عقاید بشری است، چرا که همه چیز لباس پوشیدن راه رفتن و تمام اعمال و رفتار ما ناشی از عقیده است.

وی افزود:  بحث ولایت، یک بحث اعتقادی است که در آن رسول اکرم(ص) با انتصاب امام علی(ع) راه نجات بشریت را معرفی کردند

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد:  دریچه رسیدن به توحید، نبوت است و دریچه رسیدن به نبوت ولایت امیرالمومنین(ع) است.

حجت الاسلام درویشی تصریح کرد: در دنیای امروز، خبر ابزاری است برای قدرت های حاکم دنیا تا افکار عمومی را با خود همراه کنند.

وی افزود: بیش از ۲۵۰ شبکه فارسی زبان علیه نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی با تمام توان تلاش می‌کنند تا حوادث طبیعی و دردهای مردم به عنوان نمک بر روی زخم مردم مطرح شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: رسانه های معاند طوری عمل می‌کنند که انگار خودشان و کشورهای غربی گل و بلبل هستند و  هیچ مشکلی ندارند.

حجت الاسالام درویشی بیان کرد: بیش از ۳۵۰ماهواره وجود دارد که ۱۱۶ مورد از آنها فضای ایران را پوشش می دهند و ۹۲ درصد مالکیت ماهواره‌ها از آمریکاست.

وی گفت: حتی خود مردم آمریکا خیلی از شبکه های ماهواره را نمی توانند بدون پرداخت مالیات و حق اشتراک تماشا کنند، ولی همان شبکه ها رایگان در اختیار مردم ایران با وضوح بالا قابل مشاهده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: سبک رسانه های بیگانه به شکلی است که  برای کسانی که جان و مال و ناموس مردم را مورد تعرض قرار داده اند هشتگ اعدام نکنید راه می‌اندازند، برای ولی افراد بی گناه خود در آمریکا در کف خیابان گردنشان خورد و خفه شان می کنند سکوت می کنند.

حجت الاسلام درویشی بر ضرورت آگاهی و سواد رسانه‌ای در این دنیای امروز تاکید کرد و افزود: در کشور ما سوای از جهت گیری‌های سیاسی رسالت رسانه ها این است که رسانه پاک، در جهت تعالی جامعه گام بردارد و به دنبال تعالی و جامعه پاک باشد.

وی گفت: ما در رسانه می توانیم از یاس و ناامیدی در فضای جامعه جلوگیری کنیم چرا که پایه های اصلی رسانه التزام به ارزش های جامعه انقلابی و اسلامی، معتقد به مبانی اسلامی، اعتقاد به پیشرفت کشور و اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: وظیفه امروز رسانه‌ها که رزمندگان خط مقدم جبهه مبارزه هستند، تقابل با جریان تحریف، تضعیف، ناامیدی، یاس، کژی ها و نابهنجاری‌ها است.

 *خبرنگار: مرتضی امیری