خرید ۶ مجموعه تجهیزات بازی برای کودکان مناطق سیل‌زده با همکاری یونیسیف
خرید ۶ مجموعه تجهیزات بازی برای کودکان مناطق سیل‌زده با همکاری یونیسیف
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: با همکاری یونیسف ۶ مجموعه تجهیزات زمین بازی برای کودکان سیلزده توسط معاونت جوانان جعیت هلال احمر لرستان خریداری شد.

به گزارش امید لرستان، صارم رضایی امروز در جمع خبرنگاران گفت: با همکاری یونیسف ۶ مجموعه تجهیزات زمین بازی برای کودکان سیلزده توسط معاونت جوانان جعیت هلال احمر لرستان خریداری شد.

وی افزود: با همکاری سازمان یونیسف برای کودکان شهرهای سیل‌زده که بیشترین خسارت را دیده‌اند تجهیزات زمین بازی خریداری شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اظهار داشت: این تجهیزات شامل سرسره چرخ فلک‌الاکلنگ به همراه کف‌پوش و نصب نیمکت و سایر ملزومات مورد نیاز هستند.

رضایی با بیان اینکه این وسایل در پنج شهرستان استان که بیشترین خسارت را از سیل داشته‌اند نصب خواهند شد، افزود: هدف از این اقدام پر کردن اوقات فراغت و ایجاد فضای سرگرمی کودکان و نوجوانان آسیب دیده از سیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در حوادث کودکان و نوجوانان از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند که کمترین توجه به آنها می‌شود که این اقدام جمعیت هلال احمر لرستان با همکاری سازمان یونیسف کاری درخور توجه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: این ۶ مجموعه تجهیزات زمین بازی در پنج شهر پلدختر، کوهدشت، نورآباد، بخش قلایی فیروزآباد سلسله و چالان چولان در شهرستان دورود مستقر خواهند شد، همچنین با همکاری و هماهنگی به عمل آمده با شهرداران و بخشداران شهرهای فوق، محل نصب تجهیزات مشخص، که پس از آماده‌سازی زمین و تهیه ملزومات اولیه نصب خواهد شد.

رضایی در پایان ارزش ریالی تجهیزات را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برشمرد و اعلام کرد: تا اوایل شهریورماه در پارک‌های این شهرها نصب و قابل استفاده خواهند بود.