مجمع خیرین ازدواج در لرستان تشکیل شد
مجمع خیرین ازدواج در لرستان تشکیل شد
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: مجمع خیرین ازدواج در لرستان تشکیل شد.

فرهاد دیناروند در گفت‌و‌گو با امید لرستان اظهار کرد: در راستای گرامیداشت برنامه‌های هفته ازدواج اولین جلسه آشنایی و هم اندیشی با مجمع خیرین ازدواج استان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه با توجه به اهمیت موضوع برنامه‌های هفته ازدواج مقرر شد از ظرفیت مجمع خیرین ازدواج لرستان در راستای ارائه خدمات به زوجین جوان و ازدواج آسان استفاده شود.

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان به اهمیت مجمع و رویکرد و اهداف مجمع خیرین ازدواج استان اشاره کرد و بیان داشت: همه افرادی که مسئولیت اجتماعی دارند و دستگاه های که نیز مسئولیت قانونی دارند لازم است در بحث ازدواج جوانان اهتمام کافی را داشته باشند.

دیناورند گفت: در جلسه نخست مجمع خیرین ازدواج استان به نقش آفرینی در زمینه ارائه خدمات به زوجین جوان نیازمند و کم‌برخوردار اشاره شد و  مقرر گردید که مجمع  بعد از دریافت اعتبارنامه نسبت به تشکیل جلسات منظم و تامین اعتبار و تعریف منابع مالی از منابع مختلف از جمله خیرین بخش خصوصی بخش دولتی و تمام منابع دیگر اقدامات لازم را به عمل بیاورد.

وی افزود: در بخش آموزش نیز برنامه‌هایی تخصصی را تدوین خواهیم کرد که در زمان مقرر اقدامات لازم به جوانان ارائه خواهد شد.

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: امیدواریم با تداوم جلسات منظم مجمع خیرین ازدواج استان منجر به اقدامات اثر بخش در استان شود و شاهد باشیم که تا اندازه‌ای که در توان هست در این حوزه که از نیازهای مهم جوانان است اقدامات اثر بخشی را به اجرا در بیاوریم.

دیناروند اظهار کرد: از همه خیرین و افرادی که آمادگی دارند در این حوزه برای جوانان قدم بردارند با دیده منت استقبال خواهیم کرد و انتظار داریم همه افراد در حد توان به مسئولیت اجتماعی خود در بحث ازدواج جوانان توجه و عنایت کافی را داشته باشند تا با یک عزم همگانی بتوانیم این بحث که یکی از مشکلات قشر جوانان و حتی کشور است را مرتفع سازیم.