دولت برای فعالیت احزاب انقلابی کارشکنی‌ می‌کند/۷ سال است مجوز نشریه جبهه پایداری را ندادند/ در لرستان یک نفر نماینده ۱۷ حزب است/ حاضرم با هر کسی مناظره کنم/ لرستان یک بزرگ سیاسی کم دارد
دولت برای فعالیت احزاب انقلابی کارشکنی‌ می‌کند/۷ سال است مجوز نشریه جبهه پایداری را ندادند/ در لرستان یک نفر نماینده ۱۷ حزب است/ حاضرم با هر کسی مناظره کنم/ لرستان یک بزرگ سیاسی کم دارد
دبیرجبهه پایداری در لرستان با اشاره به این که دولت برای فعالیت احزاب انقلابی کارشکنی‌ می‌کند، گفت: 7 سال است مجوز نشریه جبهه پایداری را ندادند.

به گزارش امید لرستان، غلامرضا عسگریان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حزب پایداری با توجه به این که یک حزب سیاسی است، ولی یک گفتمان است و بر اساس شاخص‌هایی که برای خود تعریف کرده است به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به این که پایداری تاثیرگذارترین حزب سیاسی کشور است، بیان کرد: ما تنها حزبی نیز هستیم که جناحی فعالیت نمی‌کنیم و معتقدم اگر تشکل‌های سیاسی نباشند وضع کشور به سمت دیکتاتوری می‌رود.

دبیر جبهه پایداری در لرستان بیان کرد: برخی حرکت‌های احمدی نژاد در دولت دوم برخلاف دولت اول خودش، باعث شد بچه‌های جبهه انقلاب از او دوری بگیرند که نشان می‌دهد بر سر انقلاب با کسی تعارف ندارند.

عسگریان به انتقاد از تندروی پایداری‌ها نیز پاسخ داد و بیان کرد: حاضرم با هرکسی که ما را تندرو و داعشی نزد افکار عمومی قلمداد می‌کند مناظره کنم که آیا افکار ما با داعش جنگید یا تفکر شما؟

وی افزود: از جناح مقابل یک نفر را پیدا کنید که بیاید و بگوید با داعش مبارزه کرده است، حتی نه مبارزه کردند و نه در این مسیر اصول و عقیده نیز دارند.

دبیرجبهه پایداری در لرستان گفت: مشکلات این ها با جبهه پایداری گفتمان و شاخص ما است و هیچ گاه حاضر نشدند با این مسائل بیایند با ما حتی یک مناظره کنند.

عسگریان تصریح کرد: در لرستان یک نفر به نمایندگی از احزاب اصلاح طلب آمد و گفت: «نماینده ۱۷ حزب است» که نشان می دهد همه آنها نه بلکه حزب یک نفره هستند، بلکه یک نفر از آن ها ۱۷ حزب را در یک استان اداره می کند.

وی به نحوه حمایت از کاندیدا در انتخابات نیز اشاره کرد و بیان داشت: ما انتخاب کاندیدا را بر اساس شاخص‌ها انجام می‌دهیم و همواره به دنبال انتخاب بهترین فرد برای اداره آن امور هستیم و خوشبختانه اعلام می‌کنم که ما کاملاً حزبی فعالیت می‌کنیم و در مباحث کوناگون دیدگاه مستقل خود را اعلام‌ می‌کنیم.

دبیرجبهه پایداری در لرستان بیان کرد: در جناح اصلاح طلب هر حرفی مطرح می شود همه احزاب‌شان تایید می‌کنند که انگار یک اتاق فکر مشترک دارند، ولی ما در جبهه پایداری مستقل عمل می کنیم و دیدگاه های خودمان را مطرح می کنیم که حتی برخی آن را نیز وحدت شکن قلمداد می‌کنند.

عسگریان به مسائل سیاسی کشور نیز اشاره کرد و بیان داشت: برجام به ما قول و وعده داد ولی در عمل چیزی ثابت نشد و دولت مردان ما نشان دادند در تفکر شان کدخدا را قبول دارند.

وی افزود: راه مقاومت در طول تاریخ همواره نشان داده که پیروزی را به دنبال دارد و در اینجا مقاومت ما بود که باعث شد به شکوفایی برسیم و قوی ترین هواپیما رو بزنیم و کشتی‌شان را متوقف و مقر نظامی شان را منهدم و حتی به آمریکای جنوبی بدون مشکل امنیتی محصول صادر می کنیم.

دبیرجبهه پایداری در لرستان تصریح کرد: این دولت قصدی برای کار و خدمت به مردم ندارد و هی کلنگ می زنند، اما این که راهکاری داشته باشند که بیایند کاری کنند که نان سر سفره مردم بیاد را در تخیله خودشان ندارند.

عسگریان با اشاره به این که کسی که می‌گوید رییس جمهور هیچ کاره است، مشخص است هیچی نمی‌فهمد، گفت: قصد این دولت این است که کشور به فلاکت بیفتند و ما باز امتیاز بدهیم تا آن وقت امورات مان بگذرد.

وی اظهار کرد: یکی از علت‌هایی که ما کمتر دیده شدیم، کارشکنی دولت برای ما بود و این که در مجوزهای ما اخلال ایجاد کردند و مجبور شدیم چراغ خاموش فعالیت کنیم تا مشکلی برای ادامه فعالیت‌مان به وجود نیاورند.

دبیرجبهه پایداری در لرستان افزود: ۷سال است مجوز نشریه ما را ندادند تا صدای ما ضعیف بماند و حتی خدمات جهادی‌ها در سیل و بحران‌های کشور فراوان بود، ولی ما بر خلاف سلبریتی‌ها که با جابجا کردن یک گربه طوفان در کشور برپا کند نیستیم و عمدتاً فعالیت‌های‌مان در افکار عمومی منتشر نمی‌شود.

عسگریان با اشاره به این که ما در لرستان یک بزرگ سیاسی کم داریم، بیان کرد: در استان یک بزرگ کم داریم؛ هم در بعد سیاسی و هم در مسائل مذهبی و علت  این که چنین فردی نداریم، به  خودزنی‌هایی است انجام می‌دهیم و بزرگان ما پیش قدم نمی‌شوند.