به گزارش امید لرستان، مجلس یازدهم برخلاف دور قبل در ابتدای راه با اقدامی انقلابی در دفاع از حقوق مردم اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون را رد کرد تا نشان دهد در مسیر دفاع از حقوق عامه اهل معامله نیست و ترحم بر مفسدان و لابی‌گرها را ستمکاری در حق مردم می‌داند. طبق گفته مسئولان امنیتی و […]

به گزارش امید لرستان، مجلس یازدهم برخلاف دور قبل در ابتدای راه با اقدامی انقلابی در دفاع از حقوق مردم اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون را رد کرد تا نشان دهد در مسیر دفاع از حقوق عامه اهل معامله نیست و ترحم بر مفسدان و لابی‌گرها را ستمکاری در حق مردم می‌داند.

طبق گفته مسئولان امنیتی و نمایندگان، تاجگردون در مجلس دهم با ریاست بر کمیسیون اقتصادی مجلس، شبکه بزرگی از فساد را تشکیل داده و ضمن ارتکاب جرایم امنیتی با لابی‌گری پیچیده در هر نقطه‌ای ردی از فساد به جا گذاشته بود. (هر جا پا بگذاری محدوده دُم آقایان اختلاس گر است)

از آنجایی که مردم نجیب لرستان بیشترین ضربه را از لابی‌گری تاجگردون خورده و دست‌پخت گمارده‌های تاجگردون در لرستان، تحمیل بیشترین تورم در عین محرومیت مادام بوده، از نمایندگان استان انتظار می‌رفت که در رد اعتبارنامه تاجگردون تلاش مضاعفی داشته باشند.
از طرفی نیز یکی از انتظارات عموم، از مجلس کنونی شفافیت آراء نمایندگان است.

در چنین شرایطی فقط شریک دزد می‌تواند با مخفی نگه‌داشتن رأی خود به رد یا تأیید یک مفسد، کماکان مزورانه و موذیانه رفیق قافله مردم نیز باقی بماند.

طبق گفته تاجگردون «از بین نمایندگان استان فقط یک نفر رأی به رد اعتبارنامه تاجگردون داده، شش نفر رأی منفی و دونفر نامعلوم»
و این یعنی اولاً خدا را شکر حداقل یک نفر از نمایندگان مجلس صادقانه حامی مردم بوده و مردم خرم‌آباد باید به این رأی خود ببالند. «رأی مردم و شیر مادر حلالت، جناب ویسکرمی»

دوماً اکثر نمایندگان لرستان اهل زد و بند با سیاسیون و مفسدان و فروش حقوق مردم خود هستند. و مردم استان باید به شدت مراقب عملکرد نمایندگان خود باشند.
البته مردمی که به شام و ریخت و پاش یک کاندیدا رأی داده‌اند باید هم نماینده‌شان در مقابل وعده مفسدان، مردم خود را به خاطر یک مشت دلار بفروشد.

آیا مردم عبرت خواهند گرفت؟

کاملا حرکت خوب و حساب شده ای بود نمایندگان مجلس با این حرکت در اولین آزمون خود سربلند بیرون آمدند و انتظار ما نیز از نمایندگان همین بود زیرا آقای تاجگردون جدای از دیدگاه سیاسی فردی رانت خوار بود و از جایگاه خود سو استفاده می کرد و به نقل از برخی آقایان و نمایندگان عضو کمیسیون برنامه و بودجه، بودجه ها را با نظر خودش تغییر میداد و خود و خانواده اش در شرایطی که مردم تحت فشار شدید اقتصادی اند از این رانت استفاده می کردند و بنگاه های بسیار بزرگ اقتصادی به نفع خود راه اندازی کرده بودند.

انتظار ما از نمایندگان استان این است که در مواقع تصمیم گیری ملاحظات را کنار بگذارند و به وظیفه خود عمل کنند و به رد اعتبار نامه تاجگردون رای موافق داده باشند به هر حال محرز است که ایشان از جایگاه خود سو استفاده می کردند.

لرستان زخم خورده امثال تاجگردون است اگر آقای ملکشاهی و بیرانوند با تاجگردون ارتباط داشته اند و بودجه استان را اصلاح نکرده اند به استان ظلم کرده اند .

استانداری که بر استان تحمیل شد از دوستان صمیمی آقای تاجگردون است و با رایزنی ایشان استاندار لرستان شدند که با ضعف مدیریتی که داشت استان را به فلاکت کشاند، مدیریت این استاندار تاجگردونی و همکارانشان فلاکت را برای لرستان به ارمغان آورد.

در سال های گذشته که ایشان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه بودند و نفوذی ها و یاران ایشان در استان حاکم بودند اگر می خواستند برای لرها کاری کنند قطعا وضع استان لرستان الان این نبود و در رتبه اول فلاکت کشور قرار نداشتیم و خروجی تاجگردون جز حرف و شعار که من لر هستم برای استان لرستان چیز دیگری نبود جز فلاکت