خیز خیبری‌ها برای صعود به لیگ یک
خیز خیبری‌ها برای صعود به لیگ یک
تمرینات تیم خیبر از 19 خرداد ماه آغاز شده است تا برای شروع دوباره لیگ دو و 5 بازی باقی مانده تا پایان فصل به آمادگی کامل رسیده و بعد از چند سال به لیگ یک فوتبال ایران بازگردد.

به گزارش امید لرستان، ولی الله خسروی، اظهار داشت: پس از شیوع  بیماری کرونا در کشور و استان تمام فعالیت‌های تیم خیبر خرم‌آباد تعطیل شد.

وی با بیان اینکه تمرینات تیم خیبر خرم‌آباد بر اساس مصوبه هیئت دولت از ۱۹ خردادماه آغاز شده است، افزود: بر اساس برنامه لیگ دو تمرینات تیم برای بازی‌های باقی مانده به شکل جدی‌تر پیگیری می‌شود.

 رئیس هیئت فوتبال لرستان بیان کرد: مسابقات لیگ دو در دو گروه برگزار می‌شود که از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و برنده بازی تیم‌های دوم گروه‌ها به مسابقات لیگ یک صعود می‌کنند.

خسروی با اشاره به اینکه تیم خیبر در رده دوم گروه خود قرار دارد، تصریح کرد: فاصله امتیازی با تیم اول سه امتیاز بوده و با توجه به بازی‌های پیش رو احتمال صعود مستقیم به لیگ یک زیاد است.

وی خاطرنشان کرد: در پنج بازی پیش روی در دو مسابقه میزبان هستیم و در سه مسابقه دیگر خیبر در خارج از خانه به مصاف حریفان می‌رود.

رئیس هیئت فوتیال لرستان گفت: از این پنج مسابقه چهار بازی در مقابل حریفانی است که امید چندانی به صعود ندارند و در نتیجه امیدواریم بتوانیم با صعود به لیگ یک شادی را به میان هم استانی‌های خود بیاوریم.

 

فارس