به گزارش امید لرستان، برای ریاست هیئت اسکواش لرستان؛ محمود داودی نژاد و منصور داودی‌نژاد، عباس زارعی طولابی و سجاد صالحی ثبت‌نام کرده بودند که در مجمع انتخاباتی محمود به نفع منصور کنار رفت و صالحی نیز با کناره‌گیری، اعلام حمایت خود را از زارعی اعلام کرد.

در نهایت منصور داودی‌نژاد با ۹ رای از ۱۳ رای ماخوذه برای مدت چهار سال به‌عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد. گفتنی است رئیس پیشین هیئت اسکواش لرستان، محمود داودی‌نژاد بود که بیش از ۸ سال ریاست این هیئت را به عهده داشت.
رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش لرستان، گفت: با برنامه‌های مناسب برای سکانداری این هیئت پیش‌قدم شده است.

منصور داودی‌نژاد اظهار کرد: برای رشد اسکواش لرستان برنامه‌های هدفمندی دارم، نمی‌خواهم شرمنده دوستان شوم و به دنبال رشد و توسعه این رشته در اکثر شهرستان‌های استان هستم.

وی ادامه داد: به دنبال تعامل با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، شهرداری‌ها و… هستیم. همچنین برای اجرای برنامه‌های هیئت نیز با چندین اسپانسر رایزنی‌هایی داشتم‌ام و قول کمک داده‌اند.

داودی‌نژاد با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ سابقه در رشته فوتبال دارد، تاکید کرد: خودم ورزشی هستم، درد ورزشکاران را می‌دانم و امیدوارم با کمک اهالی اسکواش لرستان باعث پیشرفت این رشته شویم.

رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان بیان کرد: استان ما از لحاظ داور و مربی شرایط خوبی ندارد و برای رفع این مشکل به کمک فدراسیون و برگزاری کلاس‌های آموزشی نیاز داریم.

وی با اشاره به اینکه ورزشکارهای لرستان در بیشتر رشته‌ها سرآمد هستند، تصریح کرد: چرا نباید در اسکواش ملی‌پوش داشته باشیم و ما می‌توانیم در این بخش نیز موفق شویم و برای رسیدن به این هدف برنامه‌های بلندمدتی داریم.

داودی‌نژاد با بیان اینکه برای پیشبرد اسکواش قول می‌دهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد، افزود: دوستان می‌توانند از صحبت‌های بنده فیلم بگیرند و هر کجا کم‌کاری کردم این فیلم را یادآوری کنند.

/ انتهای پیام