رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان انتخاب شد
رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان انتخاب شد
در مجمع انتخاباتی هیات اسکواش لرستان رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان انتخاب شد.

به گزارش امید لرستان، برای ریاست هیئت اسکواش لرستان؛ محمود داودی نژاد و منصور داودی‌نژاد، عباس زارعی طولابی و سجاد صالحی ثبت‌نام کرده بودند که در مجمع انتخاباتی محمود به نفع منصور کنار رفت و صالحی نیز با کناره‌گیری، اعلام حمایت خود را از زارعی اعلام کرد.

در نهایت منصور داودی‌نژاد با ۹ رای از ۱۳ رای ماخوذه برای مدت چهار سال به‌عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد. گفتنی است رئیس پیشین هیئت اسکواش لرستان، محمود داودی‌نژاد بود که بیش از ۸ سال ریاست این هیئت را به عهده داشت.
رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش لرستان، گفت: با برنامه‌های مناسب برای سکانداری این هیئت پیش‌قدم شده است.

منصور داودی‌نژاد اظهار کرد: برای رشد اسکواش لرستان برنامه‌های هدفمندی دارم، نمی‌خواهم شرمنده دوستان شوم و به دنبال رشد و توسعه این رشته در اکثر شهرستان‌های استان هستم.

وی ادامه داد: به دنبال تعامل با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، شهرداری‌ها و… هستیم. همچنین برای اجرای برنامه‌های هیئت نیز با چندین اسپانسر رایزنی‌هایی داشتم‌ام و قول کمک داده‌اند.

داودی‌نژاد با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ سابقه در رشته فوتبال دارد، تاکید کرد: خودم ورزشی هستم، درد ورزشکاران را می‌دانم و امیدوارم با کمک اهالی اسکواش لرستان باعث پیشرفت این رشته شویم.

رئیس جدید هیئت اسکواش لرستان بیان کرد: استان ما از لحاظ داور و مربی شرایط خوبی ندارد و برای رفع این مشکل به کمک فدراسیون و برگزاری کلاس‌های آموزشی نیاز داریم.

وی با اشاره به اینکه ورزشکارهای لرستان در بیشتر رشته‌ها سرآمد هستند، تصریح کرد: چرا نباید در اسکواش ملی‌پوش داشته باشیم و ما می‌توانیم در این بخش نیز موفق شویم و برای رسیدن به این هدف برنامه‌های بلندمدتی داریم.

داودی‌نژاد با بیان اینکه برای پیشبرد اسکواش قول می‌دهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد، افزود: دوستان می‌توانند از صحبت‌های بنده فیلم بگیرند و هر کجا کم‌کاری کردم این فیلم را یادآوری کنند.