جوانان باید کاری کنند که مسئولان دست یاری به سوی آنها دراز کنند/ جوانان لرستانی در بعد فرا ملی نقش آفرینی کنند
جوانان باید کاری کنند که مسئولان دست یاری به سوی آنها دراز کنند/ جوانان لرستانی در بعد فرا ملی نقش آفرینی کنند
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: جوانان باید با اقدامات شان کاری کنند که مسئولان به سوی آنها دست یاری دراز کنند.

به گزارش امید لرستان، سید علی کریمی در نشست هم اندیشی سازمان‌های مردم نهاد جوانان لرستان اظهار کرد: جوانان لرستانی با توجه قابلیت‌هایی که دارند می‌توانند در بعد فرا ملی حرف‌های زیادی در عرصه های گوناگون داشته باشند.

وی افزود: برنامه‌ریزی حرف اول در موفقیت را می‌زند و باید با طراحی یک مدل مناسب به یک افق خوب برای جامعه هدف برسیم.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: جوانان باید با پتانسیل، توانایی و توانمندی که دارند خودشان را بیش از گذشته ثابت کنند و بتوانند نقش آفرینی کنند.

کریمی تصریح کرد: جوانان ما در عرصه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی تاثیر گذاری بالایی دارند و می توانند با اعتماد بنفس بیشتری مسیر رو به رشد خود را طی کنند و پله‌های موفقیت را پشت سر خود بگذارند.

وی اظهار کرد: در بحران کرونا عملکرد بسیار فعال و درخشان جوانان باعث رضایت مندی جامعه شد و سمن‌های مردم نهاد ما در این حوزه علاوه بر فعالیت‌های میدانی خود در عرصه برگزاری کارگاه های مجازی، مشاوره، فضای مجازی، تلویزیون اینترنتی و فعالیت‌های تولیدی تاثیر گذاری بالایی از خود نشان دادند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: ورود به آسیب‌های اجتماعی که دغدغه خیلی‌ها است، توسط جوانان می‌تواند راه گشا باشد ولی باید اذعان کنیم که در این عرصه با توجه به گستردگی که دارد باید به صورت ملی تصمیم گیری شود.

کریمی افزود: هر اقدام جوانان در سطح جامعه باید تاثر گذار باشد و بتوانند ابعاد گوناگون را مورد هدف خودشان قرار دهند تا شاهد رضایت مردم نیز باشیم.

 

در ابتدای این جلسه دبیر سمن‌های مردم نهاد گزارشی از فعالیت‌ها و پیشنهاداتی را برای بهبود در روند کاری خود مطرح کردند.