میزبانی المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی کشور در لرستان
میزبانی المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی کشور در لرستان
رئیس هیئت دو و میدانی لرستان گفت: بنا داریم امسال المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی کشور را به میزبانی لرستان برگزار کنیم.

سیاوش سپهوند اظهار داشت: سال گذشته با جذب شرکت پلیمر خلیج فارس به عنوان اسپانسر توانستیم با تعدادی از استعدادهای دو و میدانی استان در لیگ برتر شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه تیم باشگاهی پلیمر خرم‌آباد در مسابقات بین المللی داخل سالن (تهران) موفق به کسب مقام قهرمانی شد، افزود: در این مسابقات علاوه بر تیم‌های داخلی چندین تیم قدرتمند خارجی نیز حضور داشتند.

رئیس هیئت دو و میدانی لرستان بیان کرد: سال گذشته برای اولین بار توانستیم میزبان مسابقات کشوری در رده‌ها سنی در خرم‌آباد باشیم،امسال نیز بنا داریم که المپیاد استعدادهای برتر کشور را در لرستان برگزار کنیم.

سپهوند با اشاره به اینکه پس از صحبت‌های مطرح‌شده با اسپانسر قرار است امسال علاوه بر تیم بزرگ‌سالان استان تیم جوانان نیز در لیگ برتر شرکت داشته باشد، تصریح کرد: که در صورت اجرایی شدن این تصمیم گامی بزرگ در راستای توسعه ورزش دو و میدانی لرستان اتفاق می‌افتد.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر۶ لرستانی در حوزه دو و میدانی ملی‌پوش هستند،خاطرنشان کرد: استان لرستان با توجه به شرایط جغرافیایی خود سرشار از جوانان مستعد در حوزه دو و میدانی بوده که اگر شرایط برای آنان فراهم شود می‌توانند برای کشور افتخار بی‌آفرینند.