فرازی از وصیت‌نامه شهید «عیدی قائد رحمتی»؛ مسئولان مردم را جذب انقلاب کنند
فرازی از وصیت‌نامه شهید «عیدی قائد رحمتی»؛ مسئولان مردم را جذب انقلاب کنند
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «عیدی قائد رحمتی» تاکید شده «ای کسانی که در هر پست و مقامی مسئولیتی از انقلاب را بر دوش دارید تلاش و کوشش کنید و مردم را جذب انقلاب کنید».

به گزارش امید لرستان، بخشی از وصیت نامه شهید «عیدی قائدرحمتی» زا شهدای استان لرستان را در متن زیر بخوانید.

هر پست، مقام و مسئولیتی از انقلاب را بر دوش دارید تلاش و کوشش کنید، سعی کنید مردم را جذب انقلاب کنید.

((ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم باًن لهم الجنه))

هر چند بنده کوچک‌تر از آن هستم که بتوانم پیامی به این امت شهید پرور و حزب الله بدهم ولی به عنوان یک وظیفه که بر دوشم هست چند کلامی به عنوان وصیت می‌نویسم.

امت سلحشور و قهرمان ایران هم اکنون که با هجوم استکبار جهانی به کشور شهید پرورمان مواجه شده‌ایم وظیفه هر انسان مسلمان می‌باشد که از قرآن و اسلام و وطن مان دفاع کنیم تا به ابر قدرت‌ها بفهمانیم که دیگر وقت زورگویی به سر رسیده، پس ای عزیزان هرگز جبهه‌ها را خالی نگذارید و کمک به جبهه‌های حق را از یاد نبرید زیرا که با همین کمک شما است که این قلدرها به زانو در آمده‌اند و به دست و پا افتاده‌اند تا انقلاب را دگرگون کنند.

ای کسانی که در هر پست و مقامی مسئولیتی از انقلاب را بر دوش دارید تلاش و کوشش کنید سعی کنید مردم را جذب انقلاب کنید اگر فردی که مسئولیتی دارد با اعمال و رفتارش مردم را از انقلاب و اسلام بدبین کند بداند که خون شهدا را پایمال کرده و باید فردای قیامت جوابگو باشد و ای همکلاسی‌های عزیزم شما با درس خواندتان ادامه دهنده راه شهدا باشید که همین خوب درس خواندن شماست که می‌تواند مشت محکمی باشد بر دهان این متجا وزین شرق و غرب.

و جوانان عزیز نکند در رختخواب ذلت بمیرد که قاسم بن الحسن در راه حسین (علیه السلام) و با هدف شهید شد و ای کاش حسین بن علی زنده بود لبیک در این راهیان کر بلا را می‌شنید برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان‌ها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هر گز دشمنان بین شما تفرقه نیندازد و قدر همدیگر را بدانید و به خاطر مسائل کوچک از هم جدا نشوید که اگر روزی چنین شود، ذلت اسلام و مسلمین رسیده است.

رزمندگان عزیز و کفر ستیز اسلام سنگرهایتان را حفظ کنید که خداوند پشتیبان ماست.

و جانبازان انقلاب، ای شهید زنده قدر خود را بدانید و رزمندگان را دعا کنید زیرا شماها عزیزان درگاه ایزد منان هستید و شما پیام آوران انقلاب هستید سعی کنید این وظیفه سنگین را به نحو احسن انجام دهید در شخصیت امام بیشتر دقت کنید تا عظمت روحی و مقام علوی این پیر جماران را در یابید و از او اطاعت کنید.

سلام مرا به امام برسانید و به او بگویید تا سر حد شهادت در سنگر توحید خواهم جنگید انشاالله. ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا جواب زینب را نمی‌توانید بدهید که تحمل ۷۲ شهید را نمود.

آن قدر به جبهه می‌روم تا شهید شوم و ای کاش هزار بار زنده می‌شدم و دوباره در راه خدا کشته می‌شدم تا بلکه بتوانم در آن روزهای محشر در برابر حسین (علیه السلام) سر افراز باشم که ادامه دهنده راه شهدا بوده‌ام.