تاج گردانیِ تاجگردون در لرستان و فلاکت بی‌سابقه/ پایان فلاکت در دست نمایندگان
تاج گردانیِ تاجگردون در لرستان و فلاکت بی‌سابقه/ پایان فلاکت در دست نمایندگان

به گزارش امید لرستان، مردم کشور این روزها برای رهایی از وضعیت بغرنج معیشتی چند ساله اخیر به مجلس جدید امید بسته‌اند تا با همکاری دو قوه قضاییه و مقننه، پایان چند سال بی‌تحرکی، باندبازی، فامیل‌سالاری، توجیه فساد، و عدم توجه مدیران اجرایی به اقشار متوسط و ضعیف جامعه را شاهد باشند. لرستان و مجمع […]

به گزارش امید لرستان، مردم کشور این روزها برای رهایی از وضعیت بغرنج معیشتی چند ساله اخیر به مجلس جدید امید بسته‌اند تا با همکاری دو قوه قضاییه و مقننه، پایان چند سال بی‌تحرکی، باندبازی، فامیل‌سالاری، توجیه فساد، و عدم توجه مدیران اجرایی به اقشار متوسط و ضعیف جامعه را شاهد باشند.
لرستان و مجمع نمایندگان استان اما باید اولویت خود را فعلاً در رد یا تایید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون بدانند!

فلاکت بی‌سابقه کنونی لرستان «رتبه اول تورم، مشکلات امنیتی بی سابقه، بیشترین نرخ املاک و اجاره، بیشترین افزایش نرخ بیکاری، تعطیلی بسیاری کارخانجات و صنایع تولیدی و …» از نتایج شوم فامیل‌بازی و زد و بند استانداری است که از سوی غلامرضا تاجگردون به مردم استان تحمیل شده است.

استیلای استاندار کنونی و انتصاب جمعی از اعوان و انصار پیشین بر مناصب مهم استان دست‌پخت غلامرضا تاجگردون برای لرستان است و باعث بی تحرکی و حزب بازی موجب تشدید معضلات و مشکلات عدیده استان شده است.

برای درک قدرت لابی‌گری غلام‌رضا تاجگردون خوب است بدانیم در سن ۱۸ سالگی مدرک کارشناسی! گرفت، در سن ۲۳ سالگی استخدام و در ۲۴ سالگی! مدیرکل دفتر تحقیقات و سیاست‌های مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی شد، و مدرک تقلبی دکترای مدیریت اقتصادی را از دانشگاه و موسسه‌ای در بروکسل بلژیک اخذ کرد که اساساً چنین دانشگاه یا موسسه‌ای وجود خارجی ندارد!
در انتخابات اسفند ۹۸ پس از رد صلاحیت و سپس تأیید، توانست با صرف هزینه‌های نجومی به مجلس راه یابد و اکنون برای تأیید اعتبارنامه خود باید منتظرتصمیم نمایندگانی باشد که اغلب آنان عزت و شرف خود و مردم را به منافع حزبی و جناحی، و زد و بندهای کثیف  برخلاف نمایندگان قبلی نخواهند فروخت.

 

با این تفاسیر از تک تک نمایندگان استان در مجلس انتظار می‌رود بدون در نظرگرفتن سلایق حزبی و جناحی با رأی به رد اعتبارنامه تاجگردون ضمن سربلندی خود در اولین آزمون جدی در دوره نمایندگی، مردم استان را به اصلاح مدیریت کنونی و تغییر وضع موجود امیدوار کنند.

مسلم زارعیان