حرمت شکنی آشکار مدیر لرستانی به شهدا و ارزش‌های نظام!
حرمت شکنی آشکار مدیر لرستانی به شهدا و ارزش‌های نظام!
مدیر سابق لرستانی با انتشار چندیدین پست اینستاگرامی نامناسب، علاوه بر حمایت از رژیم پهلوی و تفکر شاهنشاهی، به تمسخر روحانیت و نیروهای انقلابی پرداخت.

به گزارش امید لرستان، رییس سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس  لرستان با انتشار چندیدین پست اینستاگرامی نامناسب، علاوه بر حمایت از رژیم پهلوی و تفکر شاهنشاهی، به تمسخر روحانیت و نیروهای انقلابی پرداخت و از سویی نیز به شهدا توهین کرد.

 

این اقدام نسنجدیده سرهنگ دلارآم به عنوان یک هتاک به شهدای گرانقدر اسلام، باعث موجی از اعتراض فعالان فرهنگی و انقلابی استان در فضای مجازی به او شد و قلب بسیاری از جوانان، دلسوزان نظام، خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران را جریحه دار نمود.

 

چند روزی از این اعتراض ها گذشت که دلارآم بابت این اقدام خود عذرخواهی کرد و در پاسخ به انتقاد منقدین گفت: این اشتباهات به شکل سهوی صورت گرفته است! که در این باب باید چند نکته را مورد توجه قرار دهیم.

ابتدا این که انتشارها ده ها پست جلف که در آن به ارزش های نظام توهین شده بود و دشمنان کشور مورد تمجید قرار گرفته اند هیچ وقت از روی سهل اگاری صورت نگرفته است و مردم لرستان این اقدام بی شرمانه وی را توهینی نابخشودنی قلمداد خواهند کرد و خواستار برخورد و مجازات ایشان هستند.

تکرار این موضوع، حرکت ادامه دار مسئولین لرستان به ویژه توهین مدیر کل سابق اداره فرهنگ ارشاد لرستان به شهدا در سال های گذشته و حاشیه سازی مدیر سابق حوزه هنری لرستان است که نشان می دهد دستگاه های امنیتی لرستان در این خصوص اهتمام ویژه را برای انتصاب مدیران ندارند!

 

لذا انتظار می رود برای پایان دادن به این موضوعات از سوی مدیرانی که خود متولی بحث حفظ ارزش های نظام هستند، باید برخورد جدی و لازم  با خاطیان صورت گیرد تا درس عبرتی باشد برای افرادی که سر سفره خون شهدا نشسته اند و برعکس رفتار و منش شهدا به نظام و انقلاب خیانت می کنند./

 

*میلاد فاضلی| امید لرستان