برگی از زندگی شهید سید حشمت اله موسوی
برگی از زندگی شهید سید حشمت اله موسوی
ما هرچه داریم از وجود مقدس حضرت امام زمان (عج) و نائب او حضرت امام خمینی است.

به گزارش امید لرستان، در بخشی از وصیت‌نامه این شهید آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا و الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا (سوره احزاب آیه ۲۲)

برخی از آن مؤمنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که باخدا بستند کاملاٌ وفا کردند پس برخی بر آن عهد ایستادگی کردند (تا به راه خدا شهید شدند) و برخی به انتظار فیض شهادت مقاومت کردند هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

خدا را بر این نعمتش شکر و سپاس می‌گویم که با این بنده معصیت‌کار خود به فضل و رحمت برخورد کرد چون فضل و رحمت شایسته توست که به این بنده توفیق اینکه با یاران امام زمان (عج) باشم و به خاطر اسلام درکنار آنان قرار گیرم.

ما هرچقدر فداکار و جانثار باشیم نمی‌توانیم دین خود را به اسلام ادا کنیم و از حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) معذرت می‌خواهم که نتوانستم پاسداری باشم که شما می‌خواهید.

ما هرچه داریم از وجود مقدس حضرت امام زمان (عج) و نائب او حضرت امام خمینی است.

ملت عزیز اسلام قدر خودتان و عظمت این انقلاب اسلامی را بدانید و از انقلاب اسلامی با تمام وجود دفاع کرده چه از مال و جان برای این انقلاب نثار کردند.

ملت حزب‌الله ما بسیج باشید تا پیروزی بزرگ نصیب شما شود و هیچ‌وقت از خط ولایت‌فقیه و فرمان او سرپیچی نکرده و تمام وجودتان را در اختیارش قرار دهید،

برادران عزیز پاسدار قدر و منزلت خودتان را بدانید و شکرگذار این نعمت پاسداری از حریم اسلام باشید که هرکسی لیاقت و توفیق این کار را ندارد و ای عزیزان امام خودتان را از روحانیت و مردم جدا نسازید که پشتوانه سپاه این‌ها هستند و جدا شدن از هرکدام ضربه بر سپاه و انقلاب وارد می‌کند و تواضع را در بین خودتان و مردم زیاد کرده تا عزت و بزرگواری خودتان حفظ شود و ای یاران امام مراسم دعا و قرآن را در سپاه بیشتر کنید تا نورانیت سپاه بیشتر شود و از کسب علم و تقوا هیچ‌وقت خستگی به خود راه ندهید.

و از پدر و مادرم و اعضای خانواده‌ام طلب عفو و مغفرت دارم و امیدوارم که مرا حلال کنند و حلالیت برای من بطلبند.

و اما اگر فرزندی خداوند منان مصلحت دید و عنایت فرمود در امر تربیت درست و اخلاق کامل اسلامی فرزندم مواظبت نموده از پروردگار توفیق اطاعت و کسب علم و تقوا برای همگی شما رادارم و از خداوند بزرگ می‌خواهم شهادت در راهش را نصیب این بنده ذلیل و ناتوان عنایت فرماید.

طلب عفو و مغفرت دارم. پروردگارا اسلام و مسلمین را پیروز بفرما. خداوندا کربلا و قدس عزیز را به دست رزمندگان اسلام پیروز بفرما، خدایا فرج مولا و آقای ما امام زمان (عج) نزدیک بفرما.