«شتابزدگی» پاسخ شورای تأمین به اعتراض مردم انقلابی برخوردار!
«شتابزدگی» پاسخ شورای تأمین به اعتراض مردم انقلابی برخوردار!
مردم انقلابی بخش برخوردار روز گذشته در اقدامی نسبت به فعالیت کارخانه احداثی شن و ماسه دست به اعتراض زدند که با شتابزدگی شورای تأمین به شبی نا آرام تبدیل شد.

به گزارش امید لرستان، روز گذشته مردم برخوردار از توابع دلفان با در دست داشتن تمثال بنیان گذار انقلاب،رهبری، سردار سلیمانی و شهدای گرانقدرشان، با حضور در محور ارتباطی نورآباد به نهاوند از عملکرد مخرب و ضد زیست محیطی کارخانه شن و ماسه منطقه انتقاد کردند و خواستار ورود مسئولان جهت تعطیلی این واحد که در جوار برخوردار قرار دارد بودند. کارخانه ای که گفته می‌شود، در طی فعالیت خود علاوه بر تخریب محیط زیست منطقه، باعث تصادفات سهمگین در جاده‌های روستایی و همچنین حجم انفجارهای فعالیت آن، بروز خسارت هایی را نیز در بین منازل ساکنان آن به دنبال داشته است.

بعد از پایان یافتن اعتراض مردم، شورای تأمین در اقدامی شتاب زده دستور بازداشت شبانه معترضین که همواره دغدغه نظام، انقلاب را دارند را صادر، که یگان ویژه نیروی انتظامی جهت بازداشت معترضین وارد برخوردار شده که با اعتراض مجدد مردم روبرو می‌شوند.

تنش مردم با نیروهای انتظامی منجر به شدت اعتراض‌ها می‌شود که این بار نیروی انتظامی با شلیک تیر هوایی و گاز اشک آور به دنبال بازگشت آرامش به منطقه می‌شود و بعد از چند ساعت مجدد آرامش به منطقه باز می‌گردد.

در این قضیه انتظار می‌رفت، با توجه به شرایط منطقه، وضعیت حساس کشور، شورای محترم تأمین  با صبر و متنانت و استفاده از ظرفیت فرهنگی موجود در برخوردار که دارای مردمی انقلابی و بردبار هستند با همراه کردن بزرگان و ریش سفیدان و روحانیت معزز ضمن دعوت مردم به آرامش، دستور پیگیری مطالبات مردم از طریق مجاری قانونی لحاظ می کرد تا به این شکل دستاویزی برای سو استفاده رسانه‌های معاند کشور قرار نگیرد.