خرم‌آباد بستر تبدیل به شهر مدرن را دارد
خرم‌آباد بستر تبدیل به شهر مدرن را دارد
استاندار لرستان گفت: به دلیل ویژگی های خاص بافت شهری، شهرستان خرم‌آباد قابلیت تبدیل شدن به یک شهر مدرن را دارد.

به گزارش امید  لرستان، سید موسی خادمی در آیین نوسازی و بازگشایی شهربازی کیو خرم آباد اظهار داشت: به دلیل ویژگی های ذاتی و امکانات طبیعی خرم‌آباد می‌تواند به یک شهر کاملا پیشرفته با امکانات خیلی خوب تبدیل شود.

وی با اشاره به ضرورت ساماندهی شهربازی کیو گفت: اجرای این پروژه برای شهر خرم آباد بعد از مدت‌ها امری ضروری است.

خادمی اضافه کرد: امیدواریم مطابق برنامه تنظیم شده این طرح به نتیجه برسد و مردم بتوانند به زودی از امکانات شهربازی استفاده کنند.

وی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری و حمایت مردم مسیر برای سایر سرمایه‌گذاران مهیا خواهد شد زیرا عامه مردم با رشد و توسعه و افراد کارآفرین همکاری و تعامل دارند.

استاندار لرستان اضافه کرد: مجموعه شهری خرم آباد یک مجموعه بکر است و مسئولین متولی امور شهر می‌توانند با توجه به این ویژگی پروژه های بزرگ شهری را در آن انجام دهند .

خادمی افزود: می‌توان با برنامه ریزی تمامی هزینه های شهر را از دل خود شهر استخراج کرد تا به یک شهر مدرن و خوب تبدیل شود.

وی بیان کرد: امکان خلق منابع در این شهر فراوان است که مقداری جسارت و ریسک می خواهد و بخشی از آن به فرهنگ سازی مربوط می شود و بخش دیگر به مدیران برمی‌گردد.

استاندار لرستان افزود: خرم آباد طبیعت، آب و بافت قدیمی دارد که همه اینها ظرفیت های خوبی برای توسعه شهری است.

وی گفت: طرح تفضیلی شهر و مطالعات آن تکمیل شده و محدوده های آن مشخص شده است.

خادمی اظهار کرد: زاگرس به دلیل برخورداری از آب کافی و طبیعت منحصر به فرد قطعاً در آینده ایران جایگاه ویژه ای خواهد داشت و در آینده استان‌های توسعه یافته به دلیل امکانات موجود استان‌های زاگرس نشین خواهند بود.

خادمی شهر خرم آباد را به دلیل داشتن ظرفیت‌های مناسب دارای قابلیت تبدیل شدن به یک شهر کاملا پیشرفته با امکانات خیلی خوب معرفی کرد و گفت: با توجه به ویژگی‌های ذاتی و امکانات طبیعی لازم است با اصلاح بخشی از تنگ نظری ها و بالا بردن ریسک پذیری به این مطلوب برسیم.