📈نظم و اخلاق برای مسئولان؛  فقر و فلاکت برای مردم!
📈نظم و اخلاق برای مسئولان؛  فقر و فلاکت برای مردم!
در حالی نامِ محمد بیرانوندی، منتخب پیشین مردم خرم‌آباد و دوره‌چگنی به عنوان هفتمین نماینده مجلس از لحاظ رتبه نظم منتشر شده که نه تنها خروجی این نظم و انضباط به هیچ وجه در لرستان دیده نمی‌شود، بلکه تمامی آمارها از سقوط آزاد همه شاخص‌های رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعیِ استان حکایت دارد.

به گزارش امید لرستان: همین چند هفته پیش بود که مرکز آمار شاخص نرخ فلاکت در استان‌های کشور را منتشر کرد که طبق آن لرستان صدرنشین آمار فلاکت (با نرخ تورم ۳۷درصدی و نرخ بیکاری ۱۶/۸ درصدی) بود.
دیروز هم (مصادف با آخرین روز از مجلس دهم) اما منابع خبری لیستی از منظم‌ترین نماینده‌های مجلس منتشر کردند که طبق این لیست محمد بیرانوندی نماینده پیشین مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در رتبه هفتم از منظم‌ترین نماینده‌های مجلس دهم قرار داشت.
اینکه سرانجام لرستان در چند شاخص کشوری حائز رکورد شده را باید به فال نیک گرفت ولی بالاخره نباید از خود پرسید کدام شاخص و کدام نظم؟!
اینکه آقای بیرانوندی یا هر مسئول دیگر استانی صرفا منظم باشند کافیست؟ اینکه استاندار محترم صرفا با اخلاق باشند کافیست؟ اینکه باید در چه راهی منظم بود و آیا این نظم و اخلاق اصولا خروجی‌ای برای استان داشته یا نه مهم نیست؟!
با احترام ولی بنظر می‌آید احوال نماینده محترم پیشین خرم‌آباد شبیه راننده ماهریست که قوانین راهنمایی را خوب رعایت کرده ولی مسیر را اشتباه رفته است..!

 

حمید یاراحمدی|امید لرستان