توسعه شهربازی کیو بعد از عید فطر آغاز می‌شود
توسعه شهربازی کیو بعد از عید فطر آغاز می‌شود
عضو شورای شهر اسلامی خرم‌آباد گفت: عملیات اجرایی نوسازی و توسعه شهربازی کیو بعد از عید سعید فطر آغاز می‌شود که قرار است فرد سرمایه گذار حدود 15 میلیارد تومان در این مجموعه سرمایه گذاری کند.

به گزارش امید لرستان، علی‌محمد صالحی نسب، اظهار داشت: پس از حل مشکلات شهربازی کیو در سال گذشته، در اواخر سال ۹۸ مزایده این مجموعه برگزار شد.

وی با بیان اینکه  یکی از سرمایه‌گذاران لرستانی موفق به بردن مزایده شد، افزود: پس از مشخص شدن برنده مزایده یک قرارداد کلی و جامع بین شهرداری خرم‌آباد و فرد سرمایه‌گذار منعقد گردید.

عضو شورای شهر اسلامی خرم‌آباد بیان کرد: بر اساس این قرارداد، این فرد بایستی ۱۵ میلیارد تومان برای نوسازی و ساخت زیرساخت‌های بنیادی این مجموعه هزینه کند.

صالحی نسب با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این طرح پس از عید سعید فطر برگزار می‌شود، تصریح کرد: این عملیات در چند فاز انجام می‌شود که فاز نخست آن که کوتاه مدت بوده و تجهیزات نوسازی شده  شهربازی نصب می‌شوند.

وی گفت: اما فاز‌های بعدی این پروژه شامل ساخت رستوران و سایر فعالیت‌های عمرانی بوده که بر اساس برنامه تعیین شده حدود یک سال آینده ساخته می‌شوند.

 

فارس