۵۰ مرحله گند زدایی خرم آباد به همت گروه جهادی پشت بازار
۵۰ مرحله گند زدایی خرم آباد به همت گروه جهادی پشت بازار
مسئول گروه جهادی پشت بازار از 50 مرحله گند زدایی محله پشت بازار و سایر مناطق خرم آباد با هدف مبارزه با کرونا خبر داد.

سیاوش عزیزی در گفت و گو با خبرنگار امید لرستان اظهار کرد: بدنبال شیوع ویروس کرونا در سطح استان، گروه جهادی  محله پشت بازار با هدف مبارزه با این ویروس منحوس اقدامات بسیار وسیع و شبانه روزی را انجام داد و توانست نقش بسیار مهمی را در مبارزه با آن  در سطح منطقه و سایر معابر عمومی شهر خرم آباد داشته باشد.

 

وی افزود: این گروه جهادی به صورت خودش لوازم و احتیاجات خود را تأمین کرد و با توجه به ضرورت  مبارزه با ویروس کرونا سطح این محله و بسیاری از مناطق شهر خرم آباد  طی ۵۰ مرحله گند زدایی شد.

 

مسئول گروه جهادی محله پشت بازار خرم آباد تصریح کرد: با همت و فعالیت های خودش ۵۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده تاکنون تزریق شده است و در صورت تداوم وضع موجود، مجدد این توانایی و  ظرفیت را داریم که بتوانیم در سطح این محله و سایر معابر عمومی خرم آباد فعالیت کنیم.

 

عزیزی تصریح کرد: ابتدا فعالیت این گروه جهادی برای مبارزه با کرونا، با ۵ نفر بود که سه دستگاه سم پاش داشتیم، ولی هم اکنون ۸۰ نفر عضو داوطلب و جهادی داریم  و تعداد سم پاش ها به ۲۰ دستگاه رسیده است و آمادگی کامل داریم بتوانیم در هر بحرانی به یاری مردم بشتابیم.

 

وی افزود: الحمدلله در سطح محله بسیاری از نوجوانان، جوانان، پیشکسوتان خودجوش پای کار هستند و با تمام توان تا شکست کامل کرونا در صحنه خواهیم ماند.

 

مسئول گروه جهادی محله پشت بازار ضمن قدردانی از حمایت قرارگاه صاحب الامر، گفت: امیداریم همشریان عزیز نیز با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شکست نهایی کرونا سهم خود را به انجام برساند.