هتل صخره‌ای همچنان سُخره خرم‌آباد است!
هتل صخره‌ای همچنان سُخره خرم‌آباد است!
پروژه‌ هتل صخره‌ای خرم‌آباد که به گفته‌ مسئولان در اندازه‌های "۵ ستاره" است، سال ۷۸ با تسهیلات بانک صنعت و معدن کلنگ‌زنی و حدود یک‌سال بعد عملیات اجرایی آن شروع شد، اما پس از هشت ماه پروژه تعطیل و سال ۸۳ دوباره آغاز به‌کار کرد.

به گزارش امید لرستان، هتل صخره‌ای در این مدت بارها تعطیل شده و عمر فعالیت آن به مراتب کمتر از تعطیلی بوده و با توجه به شرایط معلوم نیست چه زمانی دوباره آغاز به‌کار کند.

بارها از سوی مسئولان مختلف و سرمایه‌گذارها وعده افتتاح این پروژه داده شد اما در عمل اتفاق خاصی نیفتاده و حتی در مواقعی بلافاصله پس از وعده افتتاح، پروژه کاملاً تعطیل شده است.

در خصوص آخرین وضعیت پروژه سید امین قاسمی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: به هیچ وجه خبری از آخرین سرمایه‌گذار این پروژه نیست و او را نمی‌بینیم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذار اصلی در هیچ جلسه‌ای هم شرکت نمی‌کند و پروژه بلاتکلیف است.

قاسمی با بیان اینکه در برخی جلسات نماینده سرمایه‌گذار حضور می‌یابد، افزود: این نماینده‌ها در جلسات بعدی تغییر می‌کنند و از مصوبات قبلی اطلاع ندارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان تاکید کرد: با توجه به شرایط بعید می‌دانم که پروژه در آینده نزدیک شروع به‌کار کند و آینده خوبی را برای آن متصور نیستیم.

 

 

ایسنا