توزیع ۴۰۰ بسته غذایی توسط گروه خیریه فدک
توزیع ۴۰۰ بسته غذایی توسط گروه خیریه فدک
مسئول گروه خیریه فدک گفت: ۴۰۰ بسته غذایی بین افراد آسیب‌دیده از کرونا در خرم‌آباد توزیع شد.

علی حسینی در گفتگو با خبرنگار امید لرستان، اظهار کرد: به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا و پیش آمدن شرایط اقتصادی نامناسب برای بسیاری از خانواده ها گروه فدک ۴۰۰ بسته غذایی تهیه و بین افراد نیازمند توزیع کرد.

وی افزود: این اقدام خودجوش که به مناسبت ایام لیالی قدر که متعلق به مولای متقیان علی ابن ابیطالب (ع)است صورت گرفته است که امیدواریم بتوانیم نقشی در کاهش آلام افراد آسیب دیده داشته باشیم.

مسئول گروه فدک بیان کرد: توزیع اقلام غذایی به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب صورت گرفت که خواستار کمک مومنانه به خانواده هایی که بر اثر کرونا و شرایط بد اقتصادی دچار بیشترین خسارت شده اند صورت گرفت.

حسینی اظهار کرد: بسیاری از خانواده ها در شرایط کنونی در تامین مایحتاج زندگی با مشکلاتی همراه شدند که انتظار می رود افرادی که توانمندی دارند در حد توان خود از آنها دستگیری نموده و به یاری آنها بشتابند.

وی گفت: ارزش هر بسته غذایی که توسط گروه فدک تامین شده ۳۰۰ هزار تومان است و شامل: برنج، روغن، رب گوجه، شکر، چای، ماکارونی و عدس می باشد.

مسئول گروه خیریه فدک تصریح کرد: انشاءالله خداوند متعال به برکت ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر سلامتی و آرامش را بین مردم باز گرداند و شاهد بازگشت به شرایط عادی در جامعه باشیم.