رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه با توزیع ۵ هزار بسته غذایی در استان
رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه با توزیع ۵ هزار بسته غذایی در استان
مدیرکل ورزش وجوانان لرستان گفت: 5هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان به خانواده های نیازمند در سطح استان هدا شد.

به گزارش امید لرستان، سید علی کریمی در حاشیه برگزاری رزمایش همت جوانانه وکمک مومنانه اظهار کرد: در راستای کمک به خانواده های نیازمند در ایام ماه مبارک رمضان و با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد و  معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان برگزار شده بود

وی افزود: پنج هزار بسته معیشتی شامل اقلامی مثل برنج، مرغ، روغن و … به خانواده های نیازمندی که از قبل مشخص شده بودند اهدا شد.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: : رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و براساس رسالت ذاتی که در دستگاه ورزش وجوانان  وجود دارد و سیاست های کلی که درسطح وزارت خانه برای ما تعیین شده است توسط جامعه ورزش استان برگزارشده است و در این راستا باهمکاری بسیج ورزشکاران وسایرنهادها توانسته ایم ۵هزار بسته معیشتی را برای خانواده هایی که نیازمندبودندجمع آوری و توزیع کنیم .

کریمی با بیان اینکه این اتفاق خوب از طریق سازمانهای مردم نهاد حوزه جوانان، هیئت های ورزشی و ورزشکاران فعال انجام شده است ،تصریح کرد: ورزشکاران با روحیه پهلوانی و جوانمردی که دارند پای کار آمدند و این کمک ها جمع آوری شد که با انجام این اقدام، بارقه امیدی را به وجود آورده است که نشان می دهد همه ما ازجمله ورزشکاران می توانیم در زمان سختی ها کنار هم باشیم .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان خاطر نشان کرد: به وسیله بانک اطلاعاتی خانواده های نیازمند در مناطق حاشیه نشین و در سطح شهرستان های استان شناسایی شده اند و این اقلام بین آنها در حال توزیع شدن است.