عملکرد ورزش و جوانان در بحث سیل رضایت بخش بود/ خسارات سیل به اماکن ورزشی بسیار زیاد بود
عملکرد ورزش و جوانان در بحث سیل رضایت بخش بود/ خسارات سیل به اماکن ورزشی بسیار زیاد بود
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: عملکرد دستگاه ورزش وجوانان را دربحث سیل پلدختر رضایت بخش وقابل دفاع دانست.

به گزارش امید لرستان، سید علی کریمی درحاشیه بازدید از مجموعه ورزشی شهیدسرمالیان پلدختر که با حضور سیدحمیدرضاکاظمی نماینده مردم پلدختر درمجلس شورای اسلامی انجام گرفت  به خبرنگاران ، اظهارکرد :ورزش پلدختر دارای قدمت و سابقه ای تاریخی است و برای توسعه  ورزش دراین شهرستان دریغ نخواهیم کرد.

او با اشاره به میزان خسارات واردشده از سیل سال گذشته به حوزه ورزش ، افزود: خسارات زیرساخت های ورزشی در سیل بسیار بالا بود اما حضور وزیر ورزش و معاونین وزیر در شهرستان پلدختر اعتبارات خوبی را به ورزش تزریق کرد و اقدامات خوبی در همان اوایل روزهای پسا سیل انجام گرفت.

کریمی تصریح کرد: ۶ پروژه ورزشی سیل داریم که برخی به بهره برداری رسیده و برخی دیگر نیز عملیات اجرایی آن در حال اجراست.

او با بیان اینکه پیست دو ومیدانی استانداردی به بهره برداری خواهیم رساند،خاطرنشان کرد:  با ایجاد ۳ هزار و ۵۰۰ متر کفپوش در سریعترین زمان ممکن سالن های ورزشی به بهره برداری رسیدند.

او گفت:  تجهیزات استخر خریداری شده و عملیات بازسازی در حال انجام است که در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد رسید .

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان بیان کرد: زمین چمن شرایط خوبی دارد ، زمین چمن مصنوعی و ساماندهی سکوی تماشاگران از برنامه های در دست اقدام خواهد بود .

اوبا اشاره به وضعیت زمین چمن شهرمعمولان نیز، تاکیدکرد: در معمولان زمین چمن خوبی ایجاد شده که سایر نیازهای ورزشی این بخش از قبیل روشنایی و سرویس بهداشتی و فنس کشی نیز تامین خواهد شد.