گلایه امام جمعه پلدختر جدی نگرفتن ویروس کرونا توسط برخی شهروندان
گلایه امام جمعه پلدختر جدی نگرفتن ویروس کرونا توسط برخی شهروندان
امام جمعه پلدختر گفت: متاسفانه عده‌ای موضوع ویروس کرونا و توصیه‌های بهداشتی را در این شهرستان جدی نگرفته و آمار مبتلایان به این بیماری را دو رقمی کردند.

به گزارش امید لرستان از پلدختر ، حجت الاسلام سید محسن موسوی روز چهارشنبه در جلسه کنترل مبادی ورودی تفرجگاه ها و اماکن گردشگری شهرستان پلدختر اظهار داشت: ویروس کرونا یک مسئله پیچیده است که عبور از این بحران نیازمندهمراهی و مشارکت همگانی است.

وی بر لزوم تقویت مشارکت و همکاری مردم و نهادهای اجرایی برای ریشه کنی کرونا تاکید کرد و افزود: خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در شهرستان در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.

امام جمعه پلدختر، از تلاش مسئولان و همراهی ،همکاری و مشارکت مردم در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تقدیر و اظهار امیدواری کرد: با تلاش مسئولان و همراهی و مشارکت مردم بتوان زنجیره انتقال این ویروس را قطع کرد.

وی بر لزوم پرهیز مردم از تجمع و تردد غیرضرور در معابر و خیابان‌های شهر تاکید کرد و افزود: مردم باید توصیه‌های ستاد کنترل کرونا رابرای عبور از این بحران جدی بگیرند و از تردد و حضور در مکان های پرجمعیت خودداری کنند.

موسوی، ماندن در خانه را یک تکلیف مهم دانست و یادآورشد:ماندن در خانه و پرهیز از تردد و تجمع بهترین نسخه مقابله با ویروس کرونا و قطع کامل این زنجیره بیماری است.

وی افزود: مردم فهیم شهرستان پلدختر بدانند بهترین ، امن ترین و مطمئن ترین مکان برای جلوگیری از گسترش زنجیره انتقال ویروس کرونا ماندن در خانه است و این موضوع توصیه مسئولان بهداشتی است.

امام جمعه پلدختر برضرورت حفظ سلامت مردم تاکید کرد و گفت: امروز حفظ سلامت مردم برای ما از هرچیز دیگر مقدم تر است ودفع بلا و سلامتی عموم آرزوی ما است.

وی از مردم خواست ضمن رعایت و جدی گرفتن توصیه های بهداشتی ، ارتباط خود را با خدا هرگز قطع نکنند و ازبیماری کرونا نباید دچار ترس و استرس شوند زیرا افزایش استرس موجب تضعیف سیستم ایمنی بدن و در نهایت ابتلا به بیماری را آسان تر می کند.

موسوی از راه اندازی کمپین مقابله با کرونا توسط شبکه‌های مجازی شهرستان تقدیر کرد و یادآورشد: هشتگی که این روزهابرای پیشگیری و مقابله با کرونا  تشکیل و از مردم به ماندن در خانه دعوت و هر روز شاهد افزایش افراد مختلفی به این کمپین هستیم که جای سپاس و تقدیر دارد..