به گزارش امید لرستان، طی روزهای اخیر و با شدت گرفتن بیماری «کرونا» در کشور و کاهش درآمد اقتصادی، شاهد اقدامی شایسته از سوی برخی خیران و صاحبان املاک و واحدهای تجاری هستیم.

یکی از این افراد نیک‌اندیش که در شرایط فعلی، وضعیت مالی کاسبان را درک کرده و اقدام به بخشش اجاره‌بهای واحدهای تجاری خود کرده، حاج کاظم مرادی‌فر از شرکای مرکز تجاری بعثت‌مال خرم‌آباد است.

این خیر خرم‌آبادی در گفت‌وگو با فارس،اقدامش را انجام وظیفه دانسته و خاطرنشان کرد: بخشش اجاره‌بها کمترین کاری بود که می‌توانستم در این شرایط انجام دهم.

وی با بیان اینکه آرامش شهروندانم بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد، گفت: در حال حاضر استرس بر فضای خانه‌ها حاکم است، از این رو بایستی تا حد امکان زمینه آرامش مردم را فراهم کرد.

مرادی‌فر بیان داشت: مرکز تجاری «بعثت‌مال» ۱۰۰ واحد فعال دارد که ۳۶ واحد آن تحت اجاره است و با توجه به شرایط فعلی اجاره‌بهای همه این ۳۶ واحد به مستاجران بخشیده شد.

وی که طی این مدت تعدیل نیرویی نداشته و دستمزد و بیمه کارگران را پرداخت کرده تا شب عید با خیال راحت کنار خانواده هایشان باشند، از دیگر صاحبان واحدهای تجاری و مسکونی درخواست کرد که در این شرایط سخت کنار مردم بمانند و شرایط مالی مستاجران خود را بیش از گذشته درک کنند.

 

منبع: فارس

/ انتهای پیام