به گزارش امید لرستان، سردار مرتضی کشکولی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید از جهادگران این عرصه تشکر کرد، اظهار داشت: با توجه به اینکه فرمانده قرارگاه زیستی نیز هستم می توانیم ادارات و نهاد ها و حمایت‌های سپاه را برای بیمارستان بیاوریم.

وی با تاکید بر اینکه مردم حتما به توصیه‌های پزشکی گوش فرا دهند، افزود: این بحران تلفات پایینی دارد اما باید کاری کنند که زنجیره انتقال قطع شده تا مهار شود پس مردم با عدم حضور در مدارس، دبیرستان و دانشگاه و هرجایی که سبب تجمع افراد می‌شود زنجیره انتقال این بیماری را قطع کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه با محتکران قطعاً برخورد می‌کنیم، گفت: مردم فکر نکنند تمام مراکز فروش یا داروخانه بی‌انصاف هستند بلکه تعداد قلیلی از آنها فقط به فکر منافع شخصی خود هستند.

 

وی عنوان کرد: وزارت اطلاعات، دادستانی و نیروی انتظامی با محتکران برخورد قاطع می‌کند همچنان که در بروجرد ،ازنا و خرم آباد با آنها برخورد شده است.

 

سردار کشکولی با اشاره به اینکه ماسک برای همه افراد ضروری نیست، تصریح کرد: الکل و مواد ضدعفونی کننده لازم است که به اندازه کافی موجود است.

 

وی با اشاره به اینکه به آمارهایی که رسانه‌های معاند اعلام می کنند یا در فضای مجازی ارائه می‌دهند گوش نداریم چرا که آمارهای واقعی را نمی‌دهند، گفت: جامعه نیاز به آرامش دارد چرا که خود استرس ایمنی بدن را پایین می‌آورد و احتمال ابتلا به این ویروس بیشتر می‌شود.

 

فرمانده سپاه لرستان حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: در بحران‌ها همیشه باید بدترین حالت را در نظر گرفت و اگر روزی وضعیت به گونه ای باشد که بیمارستان ها ظرفیت نداشته باشند از تمام سالن‌های ورزشی، حسینیه ای با ظرفیت ۲۰۰ نفر که در پادگان بهشتی ساخته ایم پای کار بیاوریم و در رفع آلودگی در سطح شهر نیز حاضریم به شهرداری همکاری کنیم.

 

وی افزود: اگر دانشگاه از ما کمک بخواهد، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های دولتی و سازمان های مردم نهاد موظف است پای کار بیایند تا زودتر این موضوع حل شود.

 

انتهای پیام/

/ انتهای پیام