برپایی کمپ‌های امدادی و اسکان اضطراری در پلدختر/اقلام امدادی در حال توزیع است
برپایی کمپ‌های امدادی و اسکان اضطراری در پلدختر/اقلام امدادی در حال توزیع است

عزیز علی امرایی با اشاره به آخرین وضعیت امداد رسانی به شهر پلدختر اظهار داشت: با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده خوشبختانه مردم ساکن حاشیه رودخانه کشکان و نقاط بحرانی قبل از وقوع سیلاب منازل خود را تخلیه کردند. وی افزود: در شهرستان پلدختر ۷ محل اسکان اضطراری و کمپ امدادی توسط جمعیت […]

عزیز علی امرایی با اشاره به آخرین وضعیت امداد رسانی به شهر پلدختر اظهار داشت: با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده خوشبختانه مردم ساکن حاشیه رودخانه کشکان و نقاط بحرانی قبل از وقوع سیلاب منازل خود را تخلیه کردند.

وی افزود: در شهرستان پلدختر ۷ محل اسکان اضطراری و کمپ امدادی توسط جمعیت هلال احمر برپا شده است که از شب گذشته در این شهرستان حدود ۳۷۰ نفر اسکان یافته اند.

معاون امداد جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: آب رودخانه پلدختر تا این ساعت در حال لبریز شدن است و تاکنون مشکلی ایجاد نکرده است، نیروهای امدادی استان همدان و نیروهای امدادی شعبه پلدختر در این شهرستان مستقر و در حالت آماده باش هستند.

وی بیان کرد: خوشبختانه جهت تامین موادغذایی در این شهرستان مشکلی نداریم و انبارها مملو از اقلام امدادی است و همچنین جهت آگاهی مرکز کنترل هماهنگی و گزارش به مرکز از رودخانه پلدختر سرکشی مداوم داریم.

امرایی با اشاره به قطع شدن راه ارتباطی چندین روستای شهرستان پلدختر گفت: بر اثر سیلاب پل و راه روستاهای چم شهران، چم مهر، پل بابازید تخریب شده که که منتظر تصمیم نهایی مدیریت بحران جهت توزیع اقلام غذایی و امداد رسانی به این روستاها هستیم.

منبع: سفیر افلاک