آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی لرستان
آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی لرستان

سرهنگ مصطفی دالوند با اشاره به آخرین وضعیت جاده های استان لرستان اظهار داشت: محور خرم آباد- پلدختر را به دلیل شرایط بحرانی از عصر روز دوشنبه پنجم اسفند به دلیل مسائل ایمنی مسدود کردیم و محور های دهلیج، چولهول و پاعلم را به عنوان جایگزین در نظر گرفتیم. وی افزود: با توجه به شدت […]

سرهنگ مصطفی دالوند با اشاره به آخرین وضعیت جاده های استان لرستان اظهار داشت: محور خرم آباد- پلدختر را به دلیل شرایط بحرانی از عصر روز دوشنبه پنجم اسفند به دلیل مسائل ایمنی مسدود کردیم و محور های دهلیج، چولهول و پاعلم را به عنوان جایگزین در نظر گرفتیم.

وی افزود: با توجه به شدت باندگی محور پلدختر به کوهدشت و بالعکس به دلیل آبگرفتگی محدوده بابازید به پلدختر و همچنین ریزش کوه در گردنه طول کش این محور مسدود شده است.

رئیس پلیس راه لرستان عنوان کرد: محور شول آباد به الیگودرز بالعکس به دلیل ریزش بهمن در حال حاضر مسدود و در سایر محورها تردد برقرار است.

وی بیان کرد: از کلیه مردم تقاضا داریم تا عادی شدن شرایط جوی استان از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند و چناچه سفر ضروری بود با رعایت سرعت مطمئنه وبه همراه داشتن تجهیزات ایمنی سفر خوبی برای خود رقم بزنند.

منبع: سفیر افلاک