نقاط حادثه‌خیز ترمیم شده‌اند/ دسترسی به ۱۵ روستا قطع شده است
نقاط حادثه‌خیز ترمیم شده‌اند/ دسترسی به ۱۵ روستا قطع شده است
پنج مکان به منظور اسکان در شهر پلدختر و پنج مکان نیز در شهر معمولان تعریف شده است و همه دستگاه‌های مدیریت بحران شهرستان پای کار و در کنار مردم هستند.

حسن رضاییان در گفتگو با خبرنگار امید لرستان اظهار داشت: وضعیت پلدختر فعلا خوب است اما به هر حال بارندگی ها ادامه دارد و تدابیر اطمینان بخش مدیریت بحران نیز تصویب شده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر دبی رودخانه حدود ۱۰۰۱ متر مکعب است، آنچه ضرورت اطلاع رسانی بوده انجام شده و همه مردمی که در ضلع غربی در معرض خطر سیلاب بودند تخلیه کرده‌اند.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه پنج مکان به منظور اسکان در شهر پلدختر و پنج مکان نیز در شهر معمولان تعریف شده است، ادامه داد: همه دستگاه‌های مدیریت بحران شهرستان پای کار و در کنار مردم هستند.

رضاییان تصریح کرد: در حال حاضر مکان تخریب شده در شهر نداریم و چند نقطه حادثه‌خیز نیز داشتیم که ترمیم شده‌اند، امیدواریم که مشکلی نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در بخش معمولان آب روی پل آمده و دسترسی به ۱۵ روستا قطع شده است، افزود: در بخش مرکزی پلدختر نیز تاکنون مشکلی نداشتیم و هرچه نیاز بوده از خدمات پشتیبانی و بالگرد و … تامین شده است.

فرماندار پلدختر خاطرنشان کرد: در بحث آب و برق هیچ مشکلی نداریم و مدیران در حال کار هستند، یک قطعی برق در ضلع غربی داشتیم که ترمیم شد.

رضاییان یادآور شد: در شهر معمولان نیز قطعی گاز داریم که تا ساعتی دیگر وصل می‌شود.

وی عنوان کرد: تا فردا صبح حدود ۵۰ میلیمتر دیگر بارندگی داریم که قابل کنترل است و وارد شهر نمی‌شود و مشکلی پیش نمی‌آید.