سه خانه در بروجرد تخلیه شد
سه خانه در بروجرد تخلیه شد
بارش شدید باران که از شب گذشته در این شهرستان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر شهری و روستایی شد. 

مسعود فلاح معاون عمرانی فرمانداری بروجرد در گفت و گو با امید لرستان گفت: به علت بارندگی شدید باران در روستاهای شمس آباد، همت آباد، والاشان آبگرفتگی در معابر و برخی خانه ها مشکلاتی را ایجاد کرده که با تلاش عوامل امدادی کمک های لازم به این روستاها انجام  شده است.

وی اظهار داشت: در روستای همت آباد به دلیل وجود سه واحد مسکونی در مسیر رودخانه این واحدها شب گذشته تخلیه شدند.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد اضافه کرد: در برخی از خیابان ها و چهار راه های شهر بروجرد مانند خیابان سعدی، چهار راه فاطمی، تختی نیز آبگرفتگی وجود دارد که عوامل شهرداری در حال رفع مشکل هستند.

فلاح ادامه داد: در جاده بروجرد به خرم آباد محدوده دانشگاه آیت الله بروجردی، بلوار امام خمینی و پادگان مهندسی آبگرفتگی شدید تردد خودروها را با مشکل روبرو کرده است، که عوامل شهرداری و راهداری در حال تلاش برای منحرف کردن مسیر آب و بازگشایی جاده هستند.

وی افزود: از شب گذشته همه عوامل امداد و نجات و راهداری و پلیس راه به حالت آماده باش درآمدند و در سطح شهر شهرداری و در جاده و روستاها عوامل راهداری، راه و شهرسازی و هلال احمر در حال خدمت رسانی هستند.

فلاح اظهار داشت: در روستاها با توجه به هشدارهایی که از قبل صورت گرفت و لایروبی های انجام شده خوشبختانه مشکلی ایجاد نشده است.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: هم اکنون تردد در همه جادههای شهرستان بروجرد در جریان است و از رانندگان تقاضا می شود از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.