به گزارش امیدلرستان، حجت‌السلام سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار داشت: تقوای الهی و خویشتن داری کلید حل تمامی مشکلات بشریت است.

وی با بیان اینکه هفته آینده مصادف با آغاز ماه رجب است، افزود: ماه رجب مقدمه‌ای است برای آمادگی مومنان برای ورود به ماه ضیافت الهی رمضان است.

امام‌جمعه خرم‌آباد بیان کرد: امروز تجلی‌گاه شکوه و عقلانیت مردم است و شاهد این هستیم که در این روز مردم سهم خود را به منتخبین خود واگذار می‌کنند.

شاهرخی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی مظهر حاکمیت مردم است، تصریح کرد: مجلس برخاسته از رای مردم بایستی در قانون‌گذاری و نظارت‌ها نیازهای مردم را در اولویت خود قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: بایستی تفاوت در دریافتی‌های کارکنان دولت با قانون‌گذاری نمایندگان مجلس از بین برود، زیرا این موضوع سبب بی‌عدالتی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود با انقلاب بار دیگر بیعت بستند و امروز نیز با حضور پای صندوق‌های رای بار دیگر به جمهوری اسلامی آری خواهند گفت.

شاهرخی با بیان اینکه روز شنبه روز جشن موفقیت مردم است، اظهار داشت: امیدواریم روزی در کشور فرا برسد که کاندیداها در اجتماعاتی در کنار یکدیگر حضور پیدا کنند و به معرفی خود در این بپردازند.

/ انتهای پیام