انتخابات، روز تجلی‌ شکوه و عقلانیت مردم است
انتخابات، روز تجلی‌ شکوه و عقلانیت مردم است
امروز تجلی‌گاه شکوه و عقلانیت مردم است و شاهد این هستیم که در این روز مردم سهم خود را به منتخبین خود واگذار می‌کنند.

به گزارش امیدلرستان، حجت‌السلام سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار داشت: تقوای الهی و خویشتن داری کلید حل تمامی مشکلات بشریت است.

وی با بیان اینکه هفته آینده مصادف با آغاز ماه رجب است، افزود: ماه رجب مقدمه‌ای است برای آمادگی مومنان برای ورود به ماه ضیافت الهی رمضان است.

امام‌جمعه خرم‌آباد بیان کرد: امروز تجلی‌گاه شکوه و عقلانیت مردم است و شاهد این هستیم که در این روز مردم سهم خود را به منتخبین خود واگذار می‌کنند.

شاهرخی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی مظهر حاکمیت مردم است، تصریح کرد: مجلس برخاسته از رای مردم بایستی در قانون‌گذاری و نظارت‌ها نیازهای مردم را در اولویت خود قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: بایستی تفاوت در دریافتی‌های کارکنان دولت با قانون‌گذاری نمایندگان مجلس از بین برود، زیرا این موضوع سبب بی‌عدالتی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود با انقلاب بار دیگر بیعت بستند و امروز نیز با حضور پای صندوق‌های رای بار دیگر به جمهوری اسلامی آری خواهند گفت.

شاهرخی با بیان اینکه روز شنبه روز جشن موفقیت مردم است، اظهار داشت: امیدواریم روزی در کشور فرا برسد که کاندیداها در اجتماعاتی در کنار یکدیگر حضور پیدا کنند و به معرفی خود در این بپردازند.