اربعین سپهبد شهید سلیمانی یک جریان و حرکت است
اربعین سپهبد شهید سلیمانی یک جریان و حرکت است

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به این‌که از روز شهادت سپهبد سلیمانی تاکنون هر مراسمی برگزار شده متعلق به اوست، گفت: مراسم اربعین این شهید نیز یک جریان و حرکت است. حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌امین در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با برگزاری مراسم اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی  در استان، اظهار کرد: مردم […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به این‌که از روز شهادت سپهبد سلیمانی تاکنون هر مراسمی برگزار شده متعلق به اوست، گفت: مراسم اربعین این شهید نیز یک جریان و حرکت است.

حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌امین در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با برگزاری مراسم اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی  در استان، اظهار کرد: مردم ما از همان ساعات ابتدایی شنیدن خبر شهادت سردار سلیمانی به‌صورت خودجوش به عزاداری پرداختند و مراسمات مختلفی در جای جای استان برگزار شد.

وی ادامه داد: تمام مساجد و هیئات مذهبی استان تا به امروز برای این شهید بزرگوار مراسم‌های گوناگونی را برگزار کرده‌اند، چرا که بنا بر این نبود که فقط یک مراسم برگزار شود و تمام، بلکه باید این عزاداری را در گوشه گوشه استان و کشور به نمایش بگذاریم که همه بدانند چه مرد بزرگی را از دست داده‌ایم.

مهدوی‌امین با اشاره به این‌که امسال جوشش خون شهید سلیمانی باعث وحدت و همگرایی مردم و حضور گرم و پُرشورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در آن روز سرد شد، عنوان کرد: تمام این مراسمات متعلق به شهید سلیمانی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان با اشاره به این‌که طبق هماهنگی‌های انجام شده مراسم اربعین سپهبد شهید سلیمانی بیست‌وهفتم بهمن‌ماه در سالن شهید چاغروند ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار می‌شود، بیان کرد: روحانیون، مداحان و جامعه مذهبی استان در مراسم حضور می‌یابند.

وی با بیان این‌که ما فعلاً باید از وجود سپهبد شهید سلیمانی بهره‌برداری کنیم، ادامه داد: مراسم اربعین این شهید یک جلسه حماسی است که باید با جوشش‌ها، رویدادها و برنامه‌های جدید همراه باشد.

مهدوی‌امین تأکید کرد: اربعین سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک جریان و حرکت است که باید از آن بهره‌برداری‌های ویژه انجام شود و هر شهرستان نیز مراسم ویژه خود را در این روز داشته باشد.

منبع: ایسنا