به گزارش امید لرستان،

مجید سوری صبح امروز در دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی با امام جمعه این شهرستان در نخستین روز از دهه مبارک فجر اظهار کرد: از پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان با استفاده از طرح و نقشه‌های مختلف همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب بوده‌اند.

وی عنوان کرد: این در حالی است که با وجود همه دشمنی‌های جبهه باطل در مقابل انقلاب، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی حای دشمنان را وادار به اذعان و اعتراف کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تاکید کرد: در کنار پیشرفت‌های به دست آمده در حوزه‌های، اقتصادی، فرهنگی، علمی و پژوهشی، عزت و جایگاه ملت ایران در دنیا از مصادیق پیشرفت انقلاب است.

سوری نقش تعریف شده ذاتی ملت ایران در دنیا و منطقه را از دیگر مصادیق پیشرفت انقلاب برشمرد و خاطرنشان کرد: بدون شک بدون محاسبه نقش ملت ما بسیاری از طرح‌ها بی‌نتیجه بوده و یا به شکست می‌انجامد.

وی با اشاره به حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران به پایگاه عین‌الاسد در انتقام از ترور و شهادت شهید سلیمانی تاکید کرد: این در حالی است که پس از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرأت رویارویی در برابر آمریکا را نداشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: البته قطعأ عزت و اقتدار ایران اسلامی هزینه داشته و موجب تشدید دشمنی‌های دشمنان می‌شود.

سوری با اشاره به ناکامی دشمنان از دستیابی به اهداف و نقشه‌های شوم و شیطانی آن‌ها تصریح کرد: یقیناً در آینده نه چندان دور با دشمنان خلع سلاح شده‌ای مواجه خواهیم شد که هیچ سلاحی برای مقابله با ملت ایران و دفاع از خود ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و محرومیت‌زدایی در دهه فجر امسال خبر و ادامه داد: برپایی یادواره‌های شهدا، جشنواره‌های فرهنگی و تکریم خانواده‌های معظم شهدا از جمله این برنامه‌ها است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بیان کرد: برپایی میز خدمت در روستاها و مناطق حاشیه شهر و پاسخگویی مسوولان به مطالبات مردم از دیگر برنامه‌های این ایام‌الله است.

/ انتهای پیام