کمک ۱۵ میلیارد تومانی لرستانی‌ها به عتبات عالیات
کمک ۱۵ میلیارد تومانی لرستانی‌ها به عتبات عالیات
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان گفت: ستاد بازسازی عتبات غالیات کشور یکی ازجریان های بود که سردار قاسم سلیمانی در کشور آغاز کرد و این ستاد علاوه بر بازسازی زیارت‌گاهای شیعیان در بحران های کشور به کمک مردم آمده است.

به گزارش امید لرستان، اصغر حقی پور امروز در همایش تجلیل از موکب داران لرستانی، اظهار داشت: یکی از اقدامات ارزشمند سردار شهید سلیمانی تشکیل ستاد بازسازی عتبات در کشور بود.

وی با بیان اینکه تمامی فعالیت‌های این ستاد زیر نظر ایشان بود، افزود: این فعالیت‌ها باعث شد حرکت عظیم اربعین که بزرگترین  راهپیمایی جهان بوده، ایجاد شود.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان بیان کرد: پس از سیلاب فرودین ماه به دستور مستقیم سردار قاسم سلیمانی اقدام به برپایی موکب‌ها در مناطق سیل زده کردیم.

حقی پور با اشاره به اینکه تا به امروز  مردم لرستان ۱۵ میلیارد تومان به این ستاد کمک کرده اند، تصریح کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان در ایام اربعین ۵۹ مجوز برای موکب داران  لرستانی صادر کرده و در این ایام بیش از دو میلیون پرس غذا توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در ایام سیل ۶۸ موکب در لرستان برپا شد، خاطرنشان کرد: در ایام سیل بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار غذا میان سیل زدگان لرستانی توزیع شد.