هم اکنون عضو کانال تلگرامی امید لرستان شوید
 رئیس مجمع نمایندگان لرستان:
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸

رئیس مجمع نمایندگان لرستان بابیان اینکه هدف آمریکا ایجاد اختلاف و تفرقه است گفت: وزارت خارجه باید با سفیر انگلیس برخورد جدی نماید و او را از کشور اخراج کند.

به گزارش امیدلرستان؛عباس گودرزی اظهار داشت: سردار سلامی در صحن مجلس بسیار مقتدرانه در برابر دشمنان و در اوج تواضع و خضوع در برابر ملت ایران، حضور یافتند و گزارش لازم را ارائه دادند.

وی افزود: طبق این گزارش، کاملاً مشخص شد که حساسیت در چه سطحی بوده است و در شرایطی که آمریکا با ما در یک جنگ تمام‌عیار واردشده و تهدید کرده بود که در صورت واکنش ایران در راستای شهادت شهید سلیمانی، ۵۲ نقطه مهم از ایران را هدف قرار می‌دهد همه نیروهای نظامی در حالت آماده‌باش کامل بودند.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان بابیان اینکه حادثه هواپیمایی به دلیل خطای غیر عمد به وجود آمد که همه ما را داغدار کرد عنوان کرد: اگر سپاه نبود، آمریکا ضربات سنگین‌تری را در مقیاس بزرگتری به کشور وارد می‌کرد اما سپاه که مایه آرامش ملت است با جنگی کوچک و با رعایت تمام فنون پیچیده نظامی و تسلط و تفوق کامل بر جبهه مقابل از جنگ بزرگتر با مقیاسی وسیع‌تر جلوگیری کرد کما اینکه بیش از ۴۰ سال است که امنیت را در کشور ایجاد و آرامش و امنیت مردم را تأمین کرده است.

وی بیان کرد: نباید اجازه داد کسانی از این خطای غیر عمد سوءاستفاده کنند و موضوع پیروزی ایران بر آمریکا را که در تاریخ ایران بی‌نظیر است به حاشیه ببرند و غم سنگین این مصیبت‌ها را به شکستی بزرگ برای ملت تبدیل کنند چراکه خواست آمریکا ایجاد اختلاف، تفرقه و سیطره بر این کشور است.

گودرزی با اشاره به حضور سفیر انگلیس در جمع تجمع‌کنندگان گفت: انگلیس همیشه به دنبال ایجاد فتنه و تضعیف ایران بوده و حضور سفیر انگلیس در این اجتماع نشان‌دهنده دخالت آن‌ها در مسائل داخلی کشور بوده و ضروری است تا وزارت خارجه برخورد جدی نماید و او را از کشور اخراج کند تا درس عبرتی برای همه باشد.
منبع: سفیرافلاک

/ انتهای پیام

لینک کوتاه:

عناوین مشابه
ارسال دیدگاه
شرایط ارسال دیدگاه برای کاربران غیرعضو سایت یا بلاگ وردپرس